Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1. baba,1. honap - van meg...

1. baba,1. honap - van meg itt valaki, aki most kezd akciozni?

Figyelt kérdés

Miert pont most?:)

Mikorra nem varjatok?

Hany evesek vagytok?

Ha volt mar ovulacio, hanyadik dpo-n jartok?



2015. máj. 18. 10:01
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
Szia! Én 32 éves vagyok és a 2. babával próbálkozunk. Kisfiunk elsőre összejött, most már 20 hónapos. De most nincs ilyen szerencsénk. Már 11 hónapja próbálkozunk. egy éve 5 és 6 hétre jön meg a menstruációm. Most volt kettő clostys hónapom. Ebben a ciklusban túl vagyok az első vérvételen a hormon vizsgálathoz. Jövő kedden kell mennem a másodikra. Szülés óta van rajtam kb. 20 kg. Orvos szerint lehet, hogy ez az akadály. Két hete neki álltam tornázni, biciklizni és egészségesebben táplálkozni. Már lement 3 kg. Így már "csak" kb. 15-17 kg kéne leadnom. Ovu teszt szerint tegnap este vagy ma van ovum. Ma vagyok a 17. napon. Ja és most utoljára clostyt szedtem, de 4 hét alatt sem volt peteérés, tovább nem néztem. 9 hétre jött meg. terhes tesztek negatívak voltak. Aztán elég bő vérzéssel jött meg. Doki szerint valószínű, hogy mégis volt baba, csak nagyon korai szakaszban elment. Talán most nagyobb szerencsénk lesz. Bocsi, hogy túl bő választ adtam.
2015. máj. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Látom, hogy első baba kulcsszóval írtad ki a kérdést. Így akkor bocsi, hogy írtam.
2015. máj. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:

Első hónap, hogy próbálkozunk. Azért most, mert bár azt beszéltük meg, majd ha saját lakás lesz, az olyan közel van már (fél éven belül), hogy nem láttuk értelmét elnyomni a vágyainkat.


Elvileg az ovuteszt szerint tegnap volt peteérésem, voltunk is együtt, próbálunk ma is. 26 éves múltam 3 hete, a férjem pár héten belül tölti a 31-et.

2015. máj. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:

Szia. Mi májusban kezdtük az akciót, elég sűrűn vagyunk együtt és ha minden igaz tegnap volt ovum, én nem használok tesztet, csak kalkulátorokat :) bár nálunk nem számít, mert szinte minden nap együtt vagyunk :) május 30-31re nem várom. februárban volt egy vetélésem, ami spontán lezajlott,így már eltelt a 2 ciklus amit érdemes megvárni... nagyon szeretnénk babát :)

26 leszek, párom 33 elmúlt :)

2015. máj. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
Mi is májusban kezdtük. 1. baba.
2015. máj. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. mi újság veletek? nekem még 10 nap van mensi-ig, amit nem várok!!!!!!!!!!!! :)
2015. máj. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
Nekem még 11 nap van. Lassan telnek a napok.
2015. máj. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:
Ön 8 nap múlva tesztelnék, bár csak 10 múlva kellene:D
2015. máj. 20. 21:53
 9/54 anonim ***** válasza:
én jövőhét végén tesztelek, nemvártkor, ha nem lesz addig semmi vérzés :)
2015. máj. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:
Megy a drukk!! Nehez kivarni:)
2015. máj. 21. 11:36
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!