Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki kezd idén tavasszal/nyáron...

Ki kezd idén tavasszal/nyáron első babához akciózni?

Figyelt kérdés

1. Mióta várjátok, hogy nekikezdhessetek?

2. Miért akartok babát?

3. Miért kellett eddig várnotok?

4. Hogyan jött az érzés, hogy babát akartok?

5. Készültök rá valahogyan? (étrendváltás, mozgás, vitaminok, kivizsgálás, stb.)

6. A párotok hogy áll hozáá, mióta szeretne?

7. Mióta vagytok együtt?

8. Hány évesek vagytok?

9. Hány gyereket terveztek?

10. Babaneveken gondolkodtatok már? Milyen nevek tetszenek?



2015. márc. 23. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez am a kerdoiv!


Nyar elejen kezdunk bele es egy eve varjuk, hogy belekezdhessunk vegre. :) Hogy miert akaruk babat az eleg hulye kerdes, de ha meg kene valaszolnom azert, mert szeretjuk egymast es szeretnenk krealni egy kis babot, ami felig o felig en. Bar ezt ne nagyon lehet megmagyarazni. Nyilvan az ember biologi oraja is ketyeg mar. Sporolunk es azert varunk meg egy kicsit.

Igen keszulunk etrend is megvaltozott, sport eddig is volt, vitamin is volt eddig is es kivizsgalas is volt igen.

A parom is kb 1 eve az eskuvo ota szeretne babat.

7 eve vagyunk egyutt.

26-31 evesek

kettot vagy harmat, meg nincs kobe vesve.

Csak lany nevunk van eddig: Dora!


Miert kerdeztel ennyi mindent egyszerre? Ebbol irod a szakdogad? Vagy te is babat tervezo vagy?

2015. márc. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igen, így átolvasva kicsit sok a kérdés:D Azért kérdeztem ennyi mindent, mert ezeket ígyis-úgyis meg akartam kérdezni a kérdésre válaszolóktól. Babatervező vagyok, nem szakdogás:)
2015. márc. 23. 13:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


1. Kb. 4 éve mondjuk, hogy "1-2 év" :)

2. Egyetértek az előző válaszolóval.

3. Főleg a munka miatt. Még most sem igazán változott a helyzet, félig külföldön vagyunk, de úgy döntöttünk, majd alkalmazkodunk az esetlegesen felmerülő nehézségekhez.

4. Én még kicsit tartok ettől az egésztől, nyilván egy nőnek sokkal nagyobb változás, megpróbáltatás a várandósság és a baba érkezése. De mivel minden rendben van az életünkben, természetes igény szerintem a babavárás.

5. Most hagyom abba a gyógyszert, utána egyből kezdem a vitamint. Legalább 3 hónap szünetet tartunk, de lehet, hogy többet. Addig elmegyek megint dokihoz, fogorvoshoz, plusz a tüdőgondozóba, mert asztmás vagyok. Néhány kilót szeretnék leadni, ez egyébként már most folyamatban van.

6. Ő már régebb óta szeretne, de ez nyilván a korkülönbségből is adódik.

7. 2009

8. Ő 36 lesz én 26

9. Egyet, maximum kettőt, ha nagyon belejövünk.

10. Nekem is csak lánynevem van a tarsolyban, Lilla :)


Ti?

2015. márc. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!