Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 vetélésen vagyok túl és...

Orsy86 kérdése:

2 vetélésen vagyok túl és most újra próbálkozhatunk és az a lehet e babánk? Pénteken voltam ultrahangon ezt írták?

Figyelt kérdés
48*32mm ut ban 6mm endometrium jo. Ov38mm benne 7mm 12 13 16mm veztető foll. Bo. Ov 34mm benne tübb 8mm Dogulasban folyadék nincs. Ma is volam 11 napon 58*32mm ut ban 6,5mm endometruim jo. Ov néhány kisebb 13mm 15mm 22*16mm vezető foll bo. Ov 34mm benne 15,5mm Dogulasba kevés folyadék. Van esélyünk a babára?

2015. máj. 18. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted itt hány szülész-nőgyógyász válaszolgat?
2015. máj. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg az orvost is megkérdezted?
2015. máj. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Húú mennyi kedves ember.Mostanában csak úgy kapkodom a fejem hogy mi megy itt a gyakorin.Bár én sem vagyok orvos,de ha jól látom akkor volt tüszőrepedésed,úgyhogy természetesen van rá esélyed,és a fontos,csak pozitívan. :) Azt kívánom hogy ennyi szörnyűség után most már sikeres legyen a hónapod!!!
2015. máj. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, a méhnyálkahártya elég vékony, 6 és fél mm, ennél jobb lenne, ha vastagabb lenne, kb.8-9 mm.

A Douglas-ban a folyadék azt jelzi, hogy tüszőrepedésed lehetett.


Kérdezd meg, hogy méhnyálkahártya vastagító gyógyszert nem lenne-e érdemes szedned.


Vetéléseidnek mi volt az oka, azt lehet tudni?

Hormont néztek? Tsh?

2015. máj. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A doki mit mondott?

A douglasban a folyadék tényleg a tüszőrepedés megtörténtére utalhat.

És tényleg tudni kéne a 2 vetélés okát.

Ébredési hőt nem szoktál nézni? Abból látszódna, ha megemelkedik a hőd ovu után:

[link]

Ovu utáni 7. napi progeszteronszintet kéne nézetned, mert lehet, hogy az áll a vetélések hátterében, de ezt csak vérvizsgálat után tudja a doki megmondani. És amúgy sem árt egy teljes kivizsgálás 2 vetélés után. Pajzsmirigy, génvizsgálat stb. Sokminden állhat a vetélések hátterében :(

2015. máj. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!