Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez a teszt utan...

Szerintetek ez a teszt utan mikkor latszik valami ultrahangon?

Figyelt kérdés
10 nap keses utan lett ennyire eros,amikkor mentem csak felritkulas latszot es nagyobodott meh, halvany tesztnel...az orvos vissza hivott 2 het mulva..amiutan nala voltam 3 napra ilyet teszteltem [link]

2015. márc. 29. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:

10Nap kesesnel mar 5 hetes terhes elmulnal, petezsakot mar kellett volna latni, ha szivhangot nem is..

Ha terhes vagy 2 het mulva biztosan kiderul, addigra mar szivhangnak is kell lennie. Lehet h kesobb volt peteeresed es nem vagy meg 5hetes csak a papirforma szerint, ezert nem latott semmit. Lehet h mar nem vagy terhes, hcg akkor is van meg a szervezetedbe, mert a veteles utan meg kb ket hetig termelodik.

2015. márc. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell a frászt hozni a kérdezőre.Lehet tényleg később volt ovu,a teszt nem mérvadó az uh- hoz képest. A teszt már 10. Napon is kimutathatja a terhessége,az uh viszont csak a 4-5. Héttől.
2015. márc. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
19 napon volt ovum az orvos mondta h csak most agyazodott be es nagyon biztato volt.azota a tesztjein folyamatosan erosodtek na mar 17 napja kesik es penteken van az ultrahang. A kerdes csak annyi hogy mi latszik majd penteken? Mire varhato ? Mar a kezdetleges terhesseg meh van alapitca.akkor kb 4 hetes es 3 napos lehettem
2015. márc. 29. 20:09
 4/5 anonim válasza:
Egy Petezsakot fog eloszor latszodni! Ra 2 hetre kb vissza fog hivni es akkor mar szivhang is lesz! Gratulalok!:)
2015. márc. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Petezsák*
2015. márc. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!