Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 hetes és 6 napos terhes...

4 hetes és 6 napos terhes vagyok! Volt aki terhessen nagyon fázot? Ez mitől van remélem ez nm jelent bajt? Pedig itt kánikulla van de én nagyon fázok!

Figyelt kérdés
2015. máj. 19. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Normális. Magasabb a hőmérsékleted, azért van. Én is végigvacogtam az első 10 hetet mindkét terhességemnél.
2015. máj. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jaj én is nagyon fáztam, fiii de rossz volt...mindkettőnél dideregtem..de ez csak az elején van így:D normális!
2015. máj. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én amúgy is fázós vagyok, de mióta babát várok, még rosszabb. 20 fok körül még kabát volt rajtam pár hete, és nem izzadtam meg, pont jól éreztem magam :o Mindenki körülöttem pólóban volt az utcán, tuti hülyének néztek.
2015. máj. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jajj akkor megnyugodtam h nm csak én vagyok ilyen fázós!!


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat nagyon aranyosak vagytok!!! :-)

2015. máj. 19. 20:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Három terhességből kettővel én i9s így voltam,hogy nagyon fáztam az elején. :) Álmosság,fázás. :)
2015. máj. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kedves kérdező,mennyire fázhatsz most a hidegben. én a melóhelyen -ingatlanközvetítő iroda- úgy nézek ki a héten,mint egy eszkimó,kardigán a derekamon,pulcsi és combig érő pufidzseki rajtam. 6hkm. 26/n
2015. máj. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!