Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ingás jóslásról mik a...

Az ingás jóslásról mik a tapasztalataitok? Miket "lehet" kérdezni? Csak a gyerekek számát és nemét mutatja?

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy terhesen mit mutat, de középiskolában sokat csináltuk, és nekem semmit nem mutatott.

Most van két fiam.

2010. febr. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csak arról tudok, hogy ahogy mozog abból lehet tudni, hogy fiú lesz vagy lány. Amikor én terhes lettem, mi kíváncsiságból megcsináltuk a párommal, ő fogta az ingát, mert azt sem tudta mi ez, meg minek, így nem tudta befolyásolni a mozgását. Kisfiút jelzett, és az is lett :) egyébként szerintem ez csak egy babona
2010. febr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem édesanyám kiingázta, hogy kislányom lesz, de tévedett, kisfiú van ismét a pocakomban!
2010. febr. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó játék. Akármit jósol, amikor először a karodba veszed majd a babádat, pontosan tudni fogod, hogy épp őt akartad, akár fiú, akár lány. Kis idő múlva pedig csodálkozni fogsz, hogy tudtál eddig létezni nélküle... :-))
2010. febr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

:-)

azért ingáztuk egyet a férjemmel, neki és és nekem is ugyanazt mutatta: fiu-fiu-lányt, utána megállt. Most várjuk a második kisfiunkat! :-) Talán lesz még egy lányom is, akinek majd a haját fonogatnatom! :-)

Tökjó játék egyébként, aki hisz benne, lehet be is jön neki- majd meglátjuk nekünk is mi lesz a harmadik egyszer, ha lesz! :-) Próbálgatni végülis lehet, nem?

2010. febr. 25. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!