Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy baba van a...

Lehetséges, hogy baba van a dologban?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban szörnyen lebetegedtem antibiotikumot is kelett szednem többek közt. Gyógyulás után egy-másfél héttel hirtelen belázasodtam (37,5-38 közt ingadozott az fölé nem ment) és bedurrantak a nyaki nyirokcsomóim is . Másnapra mint ha mi sem történt volna elmúlt minden bajom , egyedül alhasi feszítö érzés kezdtem tapasztalni ami a mai napig fentáll. Menstruációm 16-án volt esedékes egy nappal késöbb meg is jött de nem olyan mint szokott, nagyon megszenvedtem jobban görcsöltem mint általában. Rettentöen kevés a megszokotthoz képest. 6 nap helyett 3nap alatt lezajlott , színe élénkebb mintha az orrom vérezne vagy megvágtam volna magam illetve állaga is kissé nyálkás volt. Menstruáció után az alhasi feszülés még mindig fent áll illetve a melleim is fájnak . Lehetséges , hogy úton a kis jövevény vagy csak a z antibiotikum borította fel a szervezetemben a rendet? Tegnap múlt el a havim, korai holnap reggel tesztelni?
2015. máj. 20. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Akár már este is tesztelhetnél. Nem hinném, hogy baba van a dologban, de azért tesztelj, hátaha.
2015. máj. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
tesztelj pár nap múlva
2015. máj. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!