Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha volt már abortuszom, akkor...

Ha volt már abortuszom, akkor nehezen jön össze a második baba? Az a baj, hogy nagyon akarom? 11 hónapja nem védekezünk.

Figyelt kérdés
2008. aug. 30. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes elmenni egy nőgyógyászhoz, hogy vizsgáljon ki, lehet, hogy az abortusz az oka, hogy még nem jött össze, de lehet hogy más. Erre csak az orvos tud biztosat mondani.
2008. aug. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos én is így vagyok...igen nagyon bánom az abortuszt,de már sajnos nem tudok mit csinálni. :-( És szeretnénk mi is nagyon és 8hónapja nem jön össze.

Voltam dokinál,mindegyik elküld,hogy majd 1,5-2év próbálkozás után jöjjek vissza.

Megvizsgál és azt mondja minden ok,teljesen hülyére vesz,hiszen belém se lát. :S

Azt mondják,hogy ne gondolj rá és sikerülni fog,de hát ezt könnyű mondani...

SOK SIKERT és mielőbbi babásodást!!!!!!!!!!

2008. aug. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly októberben volt abortuszom és ezév februárjában már teherbeestem.Azóta már 6hónapos kismama vagyok.Szerintem ez mindenkinél máshogy van meg a partneredtől is függ mennyire aktív a spermái.Szerintem nem baj ha nagyon akarod.Én is nagyon vágytamrá,de összejött aminek nagyon örülök.Ha már 1éve nem jön össze akkor tényleg érdemes felkeresni a Nőgyógyászt.Sok sikert kívánok a babagyártáshoz!
2008. aug. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt egy abortuszom és amikor babát szerettünk volna, egyből össze jött. Sajnos a 11 héten meghalt és így ismét volt egy abortuszom. A mütét után kellett volna várni 3 hónapot, hogy újra próbálkozhassunk, de a 3. honapban az első együttlét alkalmával terhes lettem, most 13 hetes vagyok. Szóval nem föltétlen függ össze az abortusszal, de azért menj el dokihoz, hogy segítsen, már elég régen próbálkoztok.
2008. aug. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!