Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az első abortuszom Szeptember...

Az első abortuszom Szeptember 25. -én volt. Önhibámon kívűl "megtermékenyedett" egy újabb baba. Kénytelen voltam ismét abortuszra vetemedni. Most Dec.28. -án. Szinte 3 hónapon belül két abortusz. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 17:29
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
Mivel kapcsolatban?
2010. jan. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
81%
Mondjuk arra hogy ha továbbra is ezt csinálod előbb utóbb lyukasra fogják kaparni a méhedet.Mer arra hogy mondjuk elvérzel a szülőágyon meg ilyesmi mert azért ebből nem szabad rendszert csinálni mert életveszélyes.De te tudod.
2010. jan. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
84%
Előttem szólónak igaza van! Ha így haladsz nem lehet kisbabád később!!!
2010. jan. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
84%

nem kötekedni szeretnék tényleg, csak előre figyelmeztetni, mert vannak itt nem igazán kedves emberek:

mire számíthatsz? sok kedves válaszra nem igazán!!! :(

sajnálom ami veled történt, bár nem értem önhibán kívül hogy lehet ilyen hamar egymás után teherbe esni, de biztos van rá magadnak magyarázatod. legalább tudod, hogy könnyen teherbe esel, és reméljük akkor is ez lesz, ha már szeretnéd a babát...

addig meg védekezz jobban!!!

2010. jan. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
hát igen... ezekre gondoltam... előző
2010. jan. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
62%

Megtermékenyedett.Ez hihetetlen.Neked nem is volt közöd hozzá,ugye?

A kérdésre felelve.A dokid már gondolom szeretne felírni egy jó kis fogamzásgátlót,hát engedd neki.

2010. jan. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátló mellett estem teherbe. Később kiderült, hogy immunis rá a szervezetem. Igen, azért önhibámon kívül, mert nem voltunk együtt a párommal, a két abortusz közt, sem , sem pedig azóta.
2010. jan. 6. 17:41
 8/45 anonim ***** válasza:
66%

Akkor hogy termékenyedett meg? Ne haragudj, de nem értem, egy babához 2 fél kell...

Mindenesetre mostantól nagyon figyelj oda, mert az egy dolog, hogy modernebb az orvostudomány, és már "nem olyan durva" egy abortusz, de ilyen sűrűn egymás után már igencsak sérülhet a méhed.

2010. jan. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
75%
ez érdekes....
2010. jan. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
63%

na egy pillanat...

azt akarod mondani, hogy úgy lett a második abortuszod, hogy csak az első előtt voltál együtt a pároddal?? szóval a második már "benned volt" amikor az első abortusz megtörtént?

hát olvastam itt már sokmindent, de ez...

2010. jan. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!