Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed AB-t befolyásolhatja...

Missed AB-t befolyásolhatja az epekő? Az ilyenkor egyértelmű, hogy a jobb oldalam 1 hete fájdogál és néha bekeményszik? Volt már Aki feljelentette ilyen esetben az orvosát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nekem most volt sajnos Missed AB műtétem Ikrekkel 12 hét után február 19.-én.

92 óta szedem az L-Tyroxint.

A menstruáció kimaradása és a fogantatás között voltam vérvételen december 8.-án, ahol a TSH 0.068 volt, a szabad tiroxin meghatározás pedig 25.29.

A Babák 3 évi próbálkozás után fogantak meg és nagyon boldogok voltunk.

A pajzsmirigy gondozóba 01.28.-ára kaptunk időpontot, ahol legnagyobb meglepetésemre nem akartak levenni TSH-t és a majdnem 2 hónappal ezelőtti vérvétel eredmény értékelésével 150 mg-ról 100-ra lecsökkentették az adagomat.

Az egyik Baba megállt a fejlődésben 02.08-9.-e körül.

Mentem mindenhová, de sajnos senki nem akart segíteni.

Február 15.-én állítólag megállt az egyik Babám szivecskéje.

Ekkor felkerestem több kórházat is, hogy mentsék meg a még életbenlévőt, nem baj, ha hasfalat kell vágni, de mindenhol azt a választ kaptam, hogy nem érdemes.

Állítólag azzal egyidejűleg, hogy az egyik Babám szíve megállt, a másik Baba fejlődése is megállt.

Hiába voltak kétpetéjüek, (minden UH-on össze voltak bújva, látszott rajtuk, hogy már szeretik egymást).

2010. 02. 16.-án a Humán chorion-gonadotropin 12772 volt, ami állítólag 12 hetes élő ikerterhességnek felel meg.

Nagy harc árán sikerült levetetnem a Thyreoid Stimuláló Hormonomat, ami 9,700 lett.

19.-ére állítólag leállt a másik Babám szívdobbanása is.

Azóta megvolt a Missed AB műtétem és érdekes, hogy műtét után meglátogatott a strummagondozó orvosom, Akinek hiába könyörögtem azelőtt, hogy intézze el a vérvételt, inkább 150-ről 100-ra csökkentette az adagomat.

Vajon ezért haltak meg a Babáim???

Ezekután milyen vizsgálatokat csináltassak?

Senkinek nem kívánom ezt a lelki kínt, amilyen űrt hagytak a Babáim.

Ráadásul úgy érzem, hogy Családomban senki nem olyan megértő, mint amire most szükségem lenne.

Köszönöm, ha írtok nekem!!!

Kitartást Mindenkinek: Anita


2010. febr. 25. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia Anita! Én csak azt szeretném mondani,hogy nagyon sajnálom ami veled történt.Ez borzasztó. Abban sajna nem tudok segíteni,hogy mitől haltak meg az ikreid,de azt nem értem,hogy miért mondták azt neked,hogy ha az egyiknek megállt a szívverése,akkor a másik is megáll a fejlődésben.A két babának ilyen értelemben nincs köze egymáshoz.Attól,hogy az egyik meghalt még a másik babának nem lett volna törvényszerű.Itt nekem valami nagyon nem stimmel. Én a helyedben felkeresném a betegjogi képviselőt.És kitartás.
2010. márc. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Voltam 4 kórházban, hátha meg lehet menteni a még élő Babát.

1 helyen azt mondták, hogy nem érdemes, mert már én is életveszélyben vagyok.

1 helyen azt próbálták megmagyarázni, hogy mivel minden UH-on látszott, hogy hiába kétpetéjűek, össze voltak bújva, már szerették egymást és ha még sikerülne is, hogy a már meghalt Babám hasfalon keresztül kivegyék, Aki megmaradna életében soha nem érezné jól magát, mindig az Ikretestvérét keresné.

2 helyen meg azt mondták, hogy semmi esély nincsen rá, hogy a másik Baba túléli, hogy eddig mellette volt a Testvére, aztán egyszer csak nem!

Azt mondták, hogy valószínű, hogyha az egyiknek megállt a szívverése, akkor a másik Baba is meg fog állni a fejlődésben.

Vajon milyen ok lehet még a háttérben?

Érdekesség még a dologban az, hogy a betegjogi képviselőt, ahol szerintem elszúrták a dolgokat, ugyan úgy hívják, mint az elhunyt Édesapámat: Nagy Ferenc.

Köszönöm a hozzászólásodat: Anita

2010. ápr. 6. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!