Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb 4 hónapos terhességet...

Kb 4 hónapos terhességet mindenképpen kimutat a terhességi teszt? Milyen tünetek lehetnek? Sos

Figyelt kérdés
A mensim megjön!
2010. febr. 25. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
4 hónaposat már igen. Nem 4 heteset szerettél volna írni? A terhességi tünetek mindenkinél eltérőek: lehet hasszúrka, derékfájás, mellfeszülés, hányinger, stb. Van, akinél egyik tünet sem jelentkezik.
2010. febr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4 hónapos terhességet szerintem lehet, hogy már nem. Az első 12 hétben mutatja ki igazán a tesz, utána csökken a hcg szint.
2010. febr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na de nem a nullára csökken!


Szerintem menj orvoshoz. Ha terhes vagy, ő azonnal észreveszi.

2010. febr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4 hónaposat már te magad is észreveszel teszt nélkül. Nincs olyan szervezet, ami ugyan olyan marad egy terhesség alatt, mint előtt. Teszt mutatja még, majd 4 hónap után kezd csökkenni a HCG szint. A legrosszabb UH is mutatja már ezt a babát, szóval ha mégis terhességre gyanakszol az orvos azonnal látni fogja :) Azonban hidd el nekem, a normális menstruáció (ahol nincs mennyiségi és minőségi eltérés) és a terhesség nem fér össze, semmi baj :)
2010. febr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, megnyugodtam!
2010. febr. 26. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!