Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezt nem értem! Április 16-án...

Ezt nem értem! Április 16-án volt meg utóljára a mensesem! Csináltam 3-rom db x-epil tesztet és pozitiv lett! Az orvos meg nem látt terhességet sem méhen kivülit, sem méhen belülit! Szerintetek akkor nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
2015. máj. 22. 11:33
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Bocsi 9-es.

Látom h,mit kérdezel elirtam! :))))

nagyon ideges vagyok és kapkodtam!!

2015. máj. 22. 12:11
 12/31 anonim ***** válasza:

4 hét 4 naposan még semmit nem látott az orvos az első gyerkőcnél, rá 1 hétre 5 hetesen is csak petezsák, utána 7 hetesen mentem vissza és akkor volt már szívhang is. Ketteskével az idegeskedés elkerülése miatt 6 hetesen mentem először. Teljesen normális hogy nem látott semmit a doki.


20 hetes km

2015. máj. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

#10 szikholyagot??? Ezt szerintem elirtad.


Kerdezo, sajnalom, hogy a magayr eu. ott tart, hogy 4 veteles utan is egy hetig paraztatjak a noket, ahelyett, hogy neznenek egy hcg-t a laborban.


UH-n nem latott se megvastagodott mehnyalkahartyat, se felritkulast?


(Off: valaki feljebb helyesen szolt: a harom az 3. Olyan nincs, hogy 3-rom haromrom. A 3 az nem 'ha'.)

2015. máj. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Kedves 10-es válaszoló!

Először is köszönöm a válaszod!

De még szikhólyagot sem látott!

Előbb kézzel vizsgált meg és ott érezte h van terhesség!

utánna csinált hüvelyi ultrahangot és ott meg nem látott semit na ezt nem értem!

De nm rég csináltam ismét 1-tesztet és az is pozitiv lett!!

2015. máj. 22. 12:19
 15/31 A kérdező kommentje:

Kedves 12-es válaszoló!


Köszönöm a válaszodat!!

Gratulálok ée boldog baba várást és jó egészséget kivánok!!

2015. máj. 22. 12:23
 16/31 A kérdező kommentje:

Kedves 13-as válaszoló!!


Nagyon szépen köszönöm a válaszod!

Hát igen ez felháboritó h igy játszanak velünk a nőkkel, sajnos evel sem foglalkoznak h 4-vetélésem volt már! :(

De a méh vastagságra 13mm-ert mondot de semmi felritkulást!!

2015. máj. 22. 12:28
 17/31 anonim ***** válasza:

Kérdező, a digitális teszt ezt írta mert a hcg alapján Ennyire saccolta. A hcg értékek széles körben normálisak. Szóval a hcg nem jó a terhesség korának a pontos megállapítására. Ráadásul 4-5 hetest írt, 4 hetes terhességet nem lát az orvos még.

Sajnálom az előzményeket! De az hogy nem látott még semmit az orvos nem jelent rosszat, még fiatal a terhesség.

Szerintem is elkuldhetett volna laborba ennyi vetélés után meg mondjuk nem tudom mennyire vizsgáltak ki, azért nem árt.

2015. máj. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

13 vagyok


Nekem 2 terhessegem ment el, es alaposan kivizsgaltak.

Remelem, neked is volt pl. mehtukrozesed, egy alapos hormonvizsgalatod.

Ha a doki nem tanacsolna, akkor kerj progeszteronpotlast es verhigitot. Ha nincs ra szukseged, akkor sem art. De lehet, hogy pont ezen all a dolog.

Pl. egy baratnomnek tul suru volt a vere, es nem jutott eleg a placentaba. A 3. veteles utan derult ki.


Egyebkent hany hetesen mentek el a terhessegeid?

2015. máj. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Korán mentél dokihoz, bár teljesen érthetően. Ha ez megnyugtat, nekem 6+3 hetesen is "csak" szikhólyagot látott az orvosom és 2 hét múlva kellett visszamennem, addig az ideg megölt, de ott volt a babám. Neked is ott lesz 1 hét múlva. Ne gondolj rosszra, bár tudom nagyon nehéz, főleg mikor már annyi rossz van az ember mögött. Szurkolok! :)
2015. máj. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Korán mentél, ne parázz. És légyszi ne írj ennyi felkiáltójelet mert baromi idegesítő.
2015. máj. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!