Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 40nappal aktus után teszt?

40nappal aktus után teszt?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez száradási csík vagy mi. Fogamzásgátlót gumival bedekztunk


Kép  [link]


2015. máj. 23. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Nemtudom még hányszor akarod kirakni a kérdést, de én már tegnap is azt mondtam hogy negatív. És holnap is ezt fogom mondani. Holnapután is.....
2015. máj. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Azért ahhoz tehetség kell, hogy egy pár szóból álló mondatot se tudjon értelmesen, helyesen leírni valaki.


Negatív! Ha csak nem a pasid vizelt a tesztre, megnyugodhatsz.

2015. máj. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Negatív!!!
2015. máj. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Miért mell szétszedni a tesztet attól biztos nm lesz pozitiv.

Sajnos ez negativ.

2015. máj. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2ora múlva meg néztem és ott volt az a halvány csík szürke színűneklatom
2015. máj. 23. 12:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Olvasd el a használati útmutatót!!! X perc után már fars eredményt mutathat.Ha hupikék szìnű a csík egy óra után az nem számit. Negatív a teszted ahogy azt már páran írtuk! Vagy vegyél újat betartva a használati útmutatót.
2015. máj. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez a második tesztem . És az első is ilyen volt
2015. máj. 23. 14:41
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezt most nem értem. Ha óvszerrel védekeztetek, akkor örülni kéne, hogy negatív, nem? Nem pedig újra és újra az arcunkba tolni a negatív tesztet, hátha valaki mégis pozitívnak látja. 40 nappal aktus után, ha terhes vagy, nem kell meresztgetni a szemed, ha 4 nappal vagy aktus után, akkor pedig azért lenne negatív, mert nem valószínű, hogy még kimutatná.

Ha aggódsz, hogy terhes vagy, menj el nőgyógyászhoz, ha babát szeretnél, akkor ne védekezz.

2015. máj. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Isten ments nekem nem kell gyerek

Csak nemmtusom mi az a csik

2015. máj. 23. 21:11
 10/10 anonim ***** válasza:

1.Nincs semmi rajta ez teljesen negatív.

2.Nem ide kell kirakni állandóan,hogy mi lehet a bajod,mivel mi nem vagyunk se nőgyógyászok se orvosok,a másik nem is látunk beléd.

Tudom,hogy szeretnéd tudni,hogy miért van ez,de ezt már csak bebeszéled magadnak hogy ott van.

Menj el orvoshoz vizsgáltasd ki magadat.


Itt senki nem fogja tudni neked elmondani hogy mi lehet az!

És ha fogamzásgátlóval és gumival is védekeztetek akkor 0% hogy terhes lennél,mivel úgy se akarsz gyermeket.

2015. máj. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!