Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mellfájdalom, haspuffadás...

Mellfájdalom, haspuffadás járhat együtt a felfázással?

Figyelt kérdés
Pár napja voltam orvosnál mivel nagyon sokat jártam ki pisilni. az orvos megállapította ,hogy gennyes a vizeletem és felfáztam, a hasamat is megtapogatta azt mondta nincs felpuffadva a hasam. A menszeszem mindíg rendszeresen megjön de kb 4-5 hónapja az utolsó menstruációs napokban barnás a vérem. Úgy veszem észre ,hogya hasam kicsit nagyobb és fáj a mellem is (két hét múlva kell megjönnie.17 éves vagyok úgyhogy azon reménykedem ,hogy azért fáj mert nől.).Lehet ez is a felfázás velejárója ? Nemhinném ,hogy terhes vagyok mert kb 1,5 hónapja sexeltem utáljára és védekeztünk is. És az aktus után is mindíg pontban jött meg. De még is félek be beszélem magamnak ,hogy terhes vagyok mert kicsit nagyobb a hasam és fáj a mellem. Mit tegyek?
2010. febr. 25. 18:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Az orvos észrevette volna, ha terhes lennél. Amúgy meg vegyél egy terhestesztet (kb 500 forintért már van), és a saját megnyugtatásodra csináld meg.


A has csak a 4. hónap környékén kezd észrevehetően nőni a terheseknél.

2010. febr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!