Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A menzis érzés és a mellfájdal...

A menzis érzés és a mellfájdalom együtt jelentkezik terhességnél egyszerre?

Figyelt kérdés
egynapon kezdett el fájni mindkettő 39 napomon vagyok.. eddig 32napra mindig megjött még cystával is, kezeltek és nemsikerült pedifg 100.000ft os kezelés volt szurikkal 5 pete meg ilyenek. mostmeg nem kezeltem mennénk inszemre és hányingerem van napok óta tesztem nincs mert szégyellek venni, E vitamint szedtem utolsó 1 hónapban.lehetséges a baba? 3 napja van menzis érzésem és mellfájdalmama de menzikor is szoktam érezni ilyet
2010. ápr. 15. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Vegyél tesztet. Nincs azon semmi szégyelni való. Mindenki más éppen ezért mindenkinek másként jelez a teste ha babás.

Nekem pl. a mellem fájt de úgy, hogy meg-megálltam és mégha idétlen volt is önkéntelenül simogattam. Feszült és nagyon érzékeny volt. Semmi mintha megakarna jönni, az már csak azután jött miután kiderült, hogy meglepetés van a pocakban.

Remélem babás vagy!!!!

13 heteske

2010. ápr. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, nálam a nemvárt után 4-5 nappal kezdődött az enyhe mensigörcsözés vártam még 4-5 napot de nem jött meg a mellem viszont oldalt nagyon érzékeny lett és a m-bimbóm pedig viszketett. Teszteltem és azóta 8 hetesek vagyunk:D

Drukkolok neked

2010. ápr. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, én most 6 hetes vagyok ha az vagyok.... nemtudom .. félek reménykedni is, de tény hogy mindig megszokott jönni de már 40 napom és semmi.de hányingerem van reggel és este
2010. ápr. 16. 11:14
 4/4 A kérdező kommentje:
de nekem az a fura hogy a dokim nem nézett meg 2 hónappal ezelőtt,hogy cysta maradt e a tüszökből mert stimuláltak,és akkor poziti volt halványan a tesztem most meg kicsit a hasam nőtt,de nem hiztam mert amugyis vékony vagyok , még inkább fogytam... nemtudom...de akkor megjött a menzim a multkor ezért gondoltam hogy nem vagyok az
2010. ápr. 16. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!