Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kora terhességben barnázás....

Kora terhességben barnázás. Volt valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
Még nem várt előtt vagyok és van két erős pozi tesztem. Vagy hétfőre vagy csütörtökre nem várom. Tegnap 2x volt kevés barna folyás, a wc papíron lehetett látni. Ma is volt 2x. Nem hasonlít a vérre. Mivel nem várt előtt vagyok,így dokihoz még nem is mehetek,mert ugye sajna még meg is jöhet. Első terhességemnél 1x volt barna folt egy pici a wc papíron,akkor azt mondta a doki ír fel utrogestant,de csak akkor ha már van szívhang. BAjt jelezhet? :(

2015. máj. 24. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát, így hogy előtte vagy, még bármi lehet, nem akarlak se lelombozni, se felelőtlenül belekergetni a nagy örömbe..

Nekem volt koraterhességben (6-12 hétig) barnázás, nem kaptam hormont, csak vitamin+magnézium, de minden rendben volt végig.

2015. máj. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pihenj sokat. Lehet ez a menzeszed és nincs semmi baj de az is lehet, hogy meg fog jönni a pozitív teszt ellenére. Pont ezért mondják hogy nem várt előtt nem érdemes tesztelni.
2015. máj. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
türelmetlen vagyok, nem akartam újabb tesztet csinálni csak csütörtökön, de most megcsináltam. Erős pozitív,jóval erősebb,mint tegnap reggel. Remélem megmarad
2015. máj. 24. 16:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenre már 4és fél hetesen felírták a duphastont.
2015. máj. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem irtak fel semmit. Menszim elott nekem is pozim volt es ugyan ugy barnaztam mint minden honapba.

Van egy gyonyoru leanyzom aki epp eszik :)

2015. máj. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok ha nem maradna meg akkor mar most vereznel.

Ha pozi lett a teszt szerintem megtapadt a mehfalon ;)

Mindenesetre drukkolok

2015. máj. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi:) remélem minden rendben lesz. Tegnap du is teszteltem és majdnem olyan erős lett a tesztcsík,mint a kontroll. Ma még nem barnáztam,remélem nem is fogok.Már várom a hétvégét,akkor már megnyugszom.
2015. máj. 25. 13:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy vagy azóta? Csak menj el dokihoz amint tudsz..
2015. máj. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen esetek miatt kell minél hamarabb tesztelni és a pozitív teszt után azonnal orvos, hogy felírja a gyógyszert, ami kell!

Amit még tehetsz: progeszteron krémmel kend magad és igyál palástfű teát, ezek segítik a beágyazódást.

2015. máj. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!