Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek volt barnás folyása...

Akinek volt barnás folyása menszesz előtt, akkor is barnázott, amikor sikerült a baba? Vagy pont az lett gyanus, hogy nincs barnázás és babás lett?

Figyelt kérdés

2015. márc. 8. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Amikor terhes lettem, abszolút semmi nem volt. Tehát nem a barnázás hiánya keltett gyanút, mert semmi nem volt, se barnázás, sem vérzés. És mivel nem jött meg, így teszteltem és terhes is voltam.

Ami utólag feltűnő lehetett volna, hogy anno, 1-másfél héttel a menzeszem előtt mindig feszültek a melleim, amikor pedig terhes voltam, akkor ez kimaradt és akkor feszültek és fájtak, amikor már meg kellett volna jönnie.

2015. márc. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pont ezt akartam én is kérdezni!

Így válaszolni nem tudok, de örülnék, ha többen írnának majd :)

2015. márc. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

En 1-2nappal nem vart elott szoktam barnazni(minimalis maszatolás,de en mindig kiszúrtam).

Négyszer vártam eddig babat,es akkor sosem volt 1csepp sem.Az egyikkel iszonyatos vizes folyasom volt nem vart elott 1-2nappal.Valamint borzaszto eros mindjárt megjon érzésem volt,es nem lett pattanásos az arcom (mint máskor menzi elott)

Remelem tudtam segíteni.

2015. márc. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 hajfény válasza:
Szia!Én minden menszesz előtt barnáztam,mert progeszteron hiányom volt.De mikor terhes lettem nem volt előtte semmi!És az én arcomon sem volt pattanás!!
2015. márc. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Norika2 válasza:
sziasztok mi is babát szeretnék de múlhéten szombaton hagytam abba a fogamzásgátlót, és utána pecsételő vérzésem volt most meg semmi nincs. Mondjuk azt itrák nem kell a gyógyszer abbahagyása után várni 3 hónapot mert ezekbe a gyógyszerekbe alig van hormon és hamar kiörül a szervezetből.
2015. márc. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

En mindig barnaztam menszi elott es utana.

Menszim elott hanyingerem volt. Poenbol el lotre egy tesztet mert ugy voltam vele ez is egy sikeretelen probalkozas. Halvanyan ott viritott a csikocska.

Este pedig barnaztam. Azt hittem megjon. Masnap ujbol teszteltem es a pozi ott volt. :) :)

A leanyzom itt a karomba :)

2015. máj. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!