Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló mellett terhessé...

Fogamzásgátló mellett terhesség? Megvonásos vérzés jelentkezik?

Figyelt kérdés
Sziasztok.a helyzet a következő: bogyót szedek már 4 éve.28-án kellene megjönnie, ám 14én és 15én betegség miatt nem maradt meg bennem a gyógyszer.a férjemmel 13án és 14én reggel együtt voltunk. (a gyógyszert rendszerint este veszem be és délután kezdődött a rosszullét). tiszta sor h mivel 2 kimaradt és pont előtte együtt voltunk van esélyem egy babára, de mégis mennyi? és ilyen esetben a megvonásos vérzés még jelentkezni fog vagy 100 hogy elmarad ha baba van a dologban?mikor érdemes tesztelni? köszönöm a válaszokat
2015. máj. 24. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
29%

Nem az adott levél első hetén ment ki belőled a gyógyszer, így nem kell tartanod az azt megelőző aktusoktól.


Egyébként nem, nem feltétlenül maradna ki a megvonásos.

2015. máj. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem anno kimaradt. Tabletta mellett sikerült, és semmi vér nem volt a megvonásos időszakban. Innen tudtam, hogy baj van.


De minden szervezet más, nem tudni, hogy nálad kimarad-e. Van akinél gyógyszer nélkül is van vérzés terhesség elején.

2015. máj. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor ha a megvonásos első napján tesztelek az a biztos ugye?
2015. máj. 26. 13:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem 2.-3. napon szokott jelentkezni a vérzés, úgyhogy ha én ilyen helyzetben lennék, akkor várnék a 3.-4. napig, akkor tesztelnék. Azt már biztosra venném.
2015. máj. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Nekem a 3napon szokott.meglátjuk megjön-e és következő reggel tesztelek.nem idegeskedek különösebben miatta mert nem lenne baj a 2csik se.épp most tervezgettük hogy elkezdünk próbálkozni lassan.nagy meglepi lenne :D
2015. máj. 26. 14:04
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves második.neked mikor és hány bogyó maradt ki?
2015. máj. 26. 14:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Van akinek jelentkezik a megvonásos vérzése van akinek nem. Aktus után leghamarabb 14nappal érdemes tesztelni. Mivel két egymás utáni napon maradt ki a gyógyszer így van esély terhességre.
2015. máj. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. máj. 26. 16:14
 9/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Kedves kérdező!

Ugyan ebben a helyzetben vagyok én is, mint te. A 2. héten maradt ki nekem 2 szem bogyó, és előtte való nap volt aktus.

Most nekem hétfőn kellene megjönnie, de 16.-án az aktus utáni 3. napon és 2 gyógyszermentes nap után megjött.

Neked végül mi lett az eredmény? Babás vagy? :)

2015. okt. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!