Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lett már valaki várandós...

Lett már valaki várandós későn felhúzott óvszer, vagyis óvszerrel befejezett megszakítás mellett?

Figyelt kérdés

Mennyivel a vége előtt lett felhúzva az óvszer? (Percekkel, vagy közvetlenül előtte?)


Az érdekelne, hogy a megszakításos módszert mennyivel lehet biztonságosabbá tenni, mert az oké, hogy valaki úgy lesz terhes, ha a férfi csak közvetlenül a vége előtt veszi ki, na de mi a helyzet azzal, ha jóval előbb felkerül az óvszer.


(Igen, tudom az előváladékban is lehet sperma, nem gond, ha becsúszik). Olyanok válaszára lennék kíváncsi, akik így lettek várandósok, vagy akiknél csak közvetlenül a vége előtt vette ki a párjuk (írjátok oda légyszi, hogy melyik volt nálatok). Ismerősökről is jöhet történet, ha tudjátok, hogy náluk melyik volt a fentebbi esetekből.


A válaszokat előre is köszönöm!



2015. máj. 7. 09:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi csinaltuk igy, hogy csak a vegenerult fel az ovszer. Tudom hogy kockazatos, de nekunk sosem volt belole baba. Viszont volt hogy nem sikerult kibirnia es megis elment ovszer nelkul. Na az gaz, mert rohanhattam esemeny utani ert, amitol harom napig rosszul voltam. Komoly kapcsolatban volt ez es ma mar hazasok vagyunk baba tervekkel. Szoval nem lett volna nagy gaz, de azert butasag volt az biztos.
2015. máj. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Elso vagyok. Azert arra en is kivancsilennek, hogy tenyleg van e olyan aki az elovaladektol lett terhes vagy csak legenda?
2015. máj. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az ismerőseim nem szoktak beavatni a szexuális életükbe.

Soha nem mondta el szerencsére egyik sem, hogy mondjuk ejakuláció előtt fél perccel a pasija óvszert húzott ám, mégis terhes lett.


Ez megszakítás, hazardírozás, egy felelőtlen dolog.



"Az érdekelne, hogy a megszakításos módszert mennyivel lehet biztonságosabbá tenni, mert az oké, hogy valaki úgy lesz terhes, ha a férfi csak közvetlenül a vége előtt veszi ki, na de mi a helyzet azzal, ha jóval előbb felkerül az óvszer."


Nem lehet biztonságos ez a módszer soha!!!

2015. máj. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, 1.


Várom továbbra is a hozzám hasonló hazárdírozók tapasztalatait azok közül, akiknél (vagy akik barátainál/családtagjainál/ismerőseinél) baba lett, és van arról információjuk, hogy pontosan hogyan védekeztek.

2015. máj. 7. 09:28
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

De mire jó vadidegen emberek statisztikája neked?


Sokan írták már,hogy óvszer mellett lettek terhesek, aztán vagy elhiszi az ember vagy nem.

2015. máj. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi megszakitassal "vedekeztunk",soha nem ment el bennem,felelotlenek voltunk aminek AZ eredmenyekepp sokkal hamarabb lettem anyuka mint szerettem volna.
2015. máj. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, 6-os, azt megkérdezhetem, hogy úgy voltatok együtt, hogy közvetlenül a vége előtt vette csak ki, vagy jóval korábban?
2015. máj. 7. 11:33
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Altalaban a vege elott vette Ki.de ez nem azt jelenti hogy ha a vege elott joval kivette volna akkor nem lettem volna terhes.ez sokszor a szerencsen mulik,ma Mar tudom.ezentul sokkal megfontoltabb leszek,nekem ez volt a tanulopenz.(6os voltam)
2015. máj. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2015. máj. 7. 12:17
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Van akinél működik, van akinél nem. Mi kb. 6 éve így "védekezünk". A vége előtt veszi ki pár másodperccel. Soha nem lettem terhes...
2015. máj. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!