Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 28 napos ciklusaim vannak...

Ha 28 napos ciklusaim vannak az jó jel ugye?

Figyelt kérdés
2. babánkat tervezzük, hamarosan elkezdünk élesbe próbálkozni de még előtte általános vizsgálatokra megyek. Az azért bíztató jel, h napra pontos a menstruációm? Azaz pajzsmirigy vagy egyéb nagyobb betegségeknél jellemzőbb a rendszertelen ciklus?
2015. máj. 25. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:
28 napos ciklusom van, PCOS-em, inzulinrezisztenciám, pajzsmirigy alulműködésem, magas prolaktinom és csak egy petefészkem. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy neked is bajod van, csak azt, hogy egy rendszeres ciklus semmire sem garancia.
2015. máj. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok: hogy jót is írjak: a 2. babánkat várom épp :))
2015. máj. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hú sajnálom de egyben gratula! Sokáig vártatok a 2. babára? Ez a PCOS mit takar?
2015. máj. 25. 08:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Itt elolvashatod, elég részletes: www.pcos.hu


8 hónapot vártunk rá, szóval egyáltalán nem volt vészes :)

2015. máj. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem meg 35 naposak voltak a ciklusaim, 3. hónapban teherbe estem.

Ezzel csak az volt a gond, hogy plusz 1 hetet kellett várni mindig a peteérésig.

2015. máj. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Alig tudom kivárni az orvosi vizsgálatot, vérvételt. Remélem elkezdhetünk próbálkozni! :)
2015. máj. 25. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!