Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennék? Vagy csak...

Terhes lennék? Vagy csak bemesélem magamnak? A menstruáció befolyásolja a beágyazodást?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban 17.én kellett volna megjönnie viszont még nem jött meg.A mellem bevan dagadva,reggeli rosszul létem nincs.Múlt hónapban mikor nem védekeztünk pár alkalommal az utolsó eset után pár napra megjött a menstruációm rendesen.

Nem tudom, hogy most terhes lennék vagy csak bemesélem magamnak és azét nem jön meg?Ugyanis azt hallodtam, hogy a beágyazódás 17-22 nap és ugye mikor megjött még nem telt le még a 17 nap sem.Lehet, hogy akkor még azért volt meg és mostanra pedig már terhes lennék?!

Légyszives csak normáliskommentet írjatok!


2010. febr. 25. 21:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Semmi baj, nem vagy te terhes :):) És hidd el, nincs az a szar helyzet, amiből nem lehet kiutat találni :) Még ha terhes is lennél biztos vagyok benne, hogy lenne, aki segítene rajtad :)
2010. febr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok.Azt mondod?? De akkor miért nem jön meg?:(:(
2010. febr. 25. 22:10
 13/16 anonim ***** válasza:
Simán csak késik a vérzésed, ez előfordul :) Nekem általában 29-30 napos a ciklusom, de jelentkezett már 27-28 napos is és 34 napos ciklus is, szóval ilyen ingadozások előfordulhatnak :) Mesélj, teszteltél vagy voltál anyukádnál? :)
2010. febr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Juhj ma reggel zuhanyozás után elkezdtem barnázni...rá pár percre mikoor bugyit cseréltem akkor már rendesen megjött :)
2010. febr. 26. 19:48
 15/16 anonim ***** válasza:
Mondtam én :):):):
2010. febr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
:) Bizony :):)
2010. febr. 28. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!