Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gabriel terhességi teszt...

Gabriel terhességi teszt mennyi idő után mutatja ki a terhességet?

Figyelt kérdés
Kb.2 és fél hete voltunk együtt a párommal. A menstruációm csütörtökön jött meg, de most gyengébb volt, mint szokott lenni, és szombatra már el is múlt. A hasam is csak egy kicsit görcsölt, pedig máskor nagyon fáj. Tegnap reggel csináltam egy tesztet, ami negatív lett. Ez a Gabriel nevű teszt mennyire megbízható, vannak róla tapasztalataitok? Ha terhes lennék, akkor már kimutatta volna?

2015. máj. 25. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha terhes lennél, akkor már kimutatta volna.
2015. máj. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem alig volt m ensim a mult hónapban pedig patakokban szokott elképesztő görcsökkel jönni , most meg meg sem éreztem, és sajnos nem volt baba..pedig halványaim voltak..és mégsem, ha terhes vagy mindegyik teszt kimutatja
2015. máj. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem nem várt előtt 5 nappal halvány pozi lett.
2015. máj. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Szia ez az én tesztem. Igaz 5 napos kesesnel lett ilyen és délután 3 órakor. Az igazi pozitív teszt nem 30 perc múlva lesz ilyen, hanem miután vegighalad a pisi az ablakon, szinte előbb jelenik meg, mint a kontroll! És nem is tűnik el, mert ez a teszt már 3 hónapos, még az anyám is ra csodálkozott, hogy még mindig ilyen / az ő idejében még nem volt gyorsteszt/.

2015. máj. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!