Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló mellett nem...

Fogamzásgátló mellett nem jött meg. Öt tesztet csináltam, negatív. Létezik?

Figyelt kérdés
Lassan 7 éve szedem a yadine-t,(kivéve, mikor babát akartunk, és terhes lettem) és soha de soha nem volt olyan, hogy kimaradt volna a vérzésem...Volt 1napig valami barna izé, aztán sehol semmi.Csináltam 5 különféle terhességi tesztet, mind negatív. A nődoki csak jövő hét végén tud fogadni...Mit csináljak:szedjem tovább a bogyót, vagy ne, mert hátha mégis terhes vagyok?ELőre köszönöm válaszaitokat!
2012. jún. 9. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Biztos nem vagy terhes, kezd elszedni nyugodtan (ha terhes lennél se lenne gond, hogy egy hétig még szeded)
2012. jún. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért ennyi év után nem ártana a szünet. Azért maradhat el, mert teljesen elvékonyítja, elsorvasztja a nyálkahártyát.
2012. jún. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, rosszul írtam...szóval, összesen 7 éve szedek fogamzásgátlót, de 2009-ben abbahagytam,mert szerettünk volna babát. 2010ben meg is született, és mióta már nem tudom szoptatni, újból a yadine-t szedem, kb 1 éve..Csak keresgettem itt is hasonló kérdéseket, és ledöbbentem, mennyien esnek teherbe a yadine mellett..Elvileg múlt héten volt "mozgalmas az éjszakánk", és vasárnap kellett volna megjönni, de ennek lassan 1 hete!Szóval, nagyon kíváncsi vagyok,mit mond a nődoki, de nem tudom jò ötlet tovább szedni, hátha...Köszönöm a válaszaitokat!
2012. jún. 9. 20:25
 4/4 anonim ***** válasza:
én 15 éve szedem a yadine-t és nem estem teherbe (előtte szültem 3 gyereket) szerintem megbízható. Ha teherbeesel,akkor nem szedted rendesen.
2012. jún. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!