Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik most állapotosak másodszo...

Akik most állapotosak másodszorra, mennyi korkülömbség lessz gyermekeitek között?

Figyelt kérdés
Ha kevés,nem féltek hogy fogjátok birni?
2015. máj. 27. 11:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kerek két év :) Nem félek. :)
2015. máj. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Pont 3év ;-)

Ideálisnak gondolom! De ez gyerek függő,és ember függő,ki hogyan látja jónak!

2015. máj. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
3 év.. :) Eleinte kicsit megriadtam, de ahogy telik az idő és látom a lányom mennyire várja, simogatja a hasam, kérdezgeti, h mikor lesz már kistestvére, így már nem félek :)
2015. máj. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2,5 év, bár még nagyon elején járok a másodikkal. Az elejétől tartok egy kicsit, amíg kialakul a ritmus, de sok segítségem lesz szerencsére.
2015. máj. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
3 és fél év, nekem ennyi kellett a kettő között.
2015. máj. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
4 év :) És én még ettől is félek :D (No nem azért mert nehéz a kisfiammal, csak túl nagy változás, nem lesz már a nagyra annyi időm, mint most, és persze a kicsire sem lesz annyi időm, mint a nagyra ennyi idősen)
2015. máj. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2 év kilenc hónap. Kicsit félek, de mivel több millióan kibírták már, valószínű nekem is sikerül. Szerencsére a lányom szófogadó, jó gyerek. Mire megszületik a kistesó, addigra már teljesen jól beszél majd, és sokkal önállóbb lesz, és nagyon társaságkedvelő is, remélhetőleg jót tesz neki majd ha testvére lesz.
2015. máj. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan (sajnos) már nem most vagyok várandós, de nálunk 32 hónap, 18 és 15 hónap van a 4 gyerek között. Megoldottam és bírtam, szóval ne félj!
2015. máj. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2év 3hónap, én őrülök hogy nem kevesebb. Biztos nem lesz könnyű de remélem hogy pár év múlva jól el tudnak majd együtt játszani.
2015. máj. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
pont 3 év! lehet egy napon lesz a szülinapjuk:) így terveztük
2015. máj. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!