Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mikor volt a pé....

Szerintetek mikor volt a pé. -m, mert a hőm nem mutatja, hogy lement volna, de szerda délután éreztem a hasamat, többször is megmértem estig, és 36, 00 volt mindig, de másnapra már 36,5?

Figyelt kérdés
[link]
2010. febr. 26. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Ebből a görbéből még nem derül ki semmi.


Götbéből amúgy se lehet előre megmondani, hogy mikor lesz tüszőrepedés, csak utólag, hogy mikor VOLT. Többnyire több nappal vagy akár egy héttel az után, hogy volt, amikor a hő már napok óta magas. Neked ez még nem történt meg, illetve nem egyértelmű. Sajnálom.


ha előre szeretnéd tudni, akkor ovutesztelned kell.

2010. febr. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen!már két napja nem voltunk együtt, mert a férjem beteg.Ma még van akkor esély, ha együtt leszünk?
2010. febr. 26. 12:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos előre ezt se tudom megmondani. Mert mi van, ha az a két nappal ezelőtti picike emelkedés jelezte az ovut? Mindenesetre legyetek együtt, és jobbulást kívánok a férjednek.


Ha pár nap múlva újra felteszed a görbédet, akkor biztos belebotlom - vagy ha én nem, akkor más :-) -, és meg tudjuk mondani, hogy volt-e már tüszőrepedésed, mikor volt, és jókor voltatok-e együtt.

2010. febr. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a segítséget, sajnos azóta sem tudtunk együtt lenni, mert még mindig beteg és lázas!elküldöm a mostani görbémet, amin meg nem értem, hogy miért ment fel a vasárnapi hőm!talán mert később mértem?
2010. márc. 1. 13:27
 5/5 A kérdező kommentje:
2010. márc. 1. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!