Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedves gorbe szakertok!...

Kedves gorbe szakertok! Megneznetek az enyemet? Ez az elso honap hogy csinalom es nem nagyon tudom hogy most mi van.

Figyelt kérdés
Tegnap kezdodott a tojasfeherjes folyas, ovulacios fajdalmam mar egy par napja van. Szerintetek jo helyre huzta be a ciklus.hu? Miert nem megy fel a hom? MIndig 9 ora korul merem, mielott kikelek az agybol, es mindig ugyanannyit alszom.
2010. febr. 26. 12:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is a 21. napon volt ovud és szerintem sem késő a 21. napra fel a fejjel mostmár csak reménykedni kell:)
2010. márc. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Akármilyen hosszú ciklussal teherbe lehet esni, emiatt ne agdj.


Sosem a ciklus első fele számít (menszesztől ovuig), hanem a ciklus második fele (ovutól menszeszig). Ez a luteális szakasz, a hossza egészséges nőknél 12-16 napos, és állandó. 10 nap alatti luteális fázisnál van nagyon kevés, szinte nulla esély a babára.


Egyszóval nem a ciklus egészének a hossza számít, csak a luteális fázisé.


Szerintem amúgy a 22. napon ovuláltál. :-) Akkor ment fel a hőd. A 21. napon csak leesett, az volt az előjele.

2010. márc. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

koszonom mindenkinek! :)

remelem sokan leszunk babasak ebben a honapban!

2010. márc. 2. 14:16
 14/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Előző oldal 3. vagyok.

Nem akarlak elszomorítani, de a hőd alapján még mindig nem volt ovulációd ebben a ciklusban. Az a hőmérséklet tekinthető megemelkedettnek, ami az őt megelőző 6 mindegyikénél magasabb, és ez nálad nem áll egyelőre. (A 18 és 19 napokon mért hőd ugyanannyi, vagy még magasabb is).

Viszont a tekintetben megnyugtathatlak, hogy az ovuláció akár egészen a ciklus végére is kitolódhat, és akárhány napos ciklus esetén is teherbe lehet esni, ha van peteérés, és jókor jönnek a "katonák".


Nekem az első terhességem utáni ciklusaim egy éven át kb. 30-32 naposak voltak, és nem egyszer csak a 22-23. napon volt az ovuláció.

Abban a hónapban pedig, amikor a második babámmal estem teherbe, a 26. napon volt az ovuláció. (Előtte antibiotikumot szedtem, és kitolódott)

Szóval remény még mindig van, a mai napon mért hőd akár lehet is az első megemelkedett nap.

Remélem még beszámolsz majd!

Minden jót!

2010. márc. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Koszonom szepen a valaszokat! A hom megmaradt 36.75-on azota is. Remelem sikerulhet.. Tegnap sotet folyasom volt, ilyen barnasabb inkabb, mara elmult. Kivancsi leszek mi lesz ebbol..

2010. márc. 3. 22:58
 16/17 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta?
2010. márc. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Szia! Koszonom hogy visszaneztel! Szerintem szepen alakul a gorbem. :)


[link]


Most nem tudom merni 2 napig sajnos, mert ejszakas vagyok. Reggel 8kor megyek aludni es 2-3 korul kelek. Akkor is merhetem, vagy ugy rossz az eredmeny?

Szerintem a 21. napon volt ovu, meg semmi jele hogy menstrualni fogok. Se mellfajas, se hasfajas. Ugy izgulok... :)

2010. márc. 6. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!