Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzasgatlo elhagyasa utan...

Fogamzasgatlo elhagyasa utan mikortol lehet terhesseg?

Figyelt kérdés

Ez az elso gyogyszermentes honapom. Kovettem vegig az ures levelet,holnap lenne aszerint az utolso gyogyszeres nap, tehat a mai a 20.gyogyszer nelkuli nap.


Tobbszor egyutt voltunk parommal,megszakitas nelkul, remenykedem,hogy lassan lehet baba, de igy hogy mar nem szedem, fogalmamsincs mikor all be a rendszer, peteeres, esatobbi,mikortol lehet remenykedni.

Szerintem ebben a honapban nem volt peteeresem,mert semmi jelet nem tapasztaltam eddig.



2015. máj. 27. 19:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Már az első hetekben lehet peteérés gyógyszer nélkül. Nem feltétlenül érzed meg. A nyálkahártya még elég vékony ilyenkor, de a teherbeesés már most is lehetséges.
2015. máj. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Palástfű tea elvileg segít megvastagítani a méhnyálkahártyát,hogy a baba rendesen meg tudjon tapadni.


Amikor a nők abba hagyják a gyógyszert van úgy,hogy rögtön teherbe esnek de sajnos spontán vetélés a vége mert nem elég vastag a hártya így a "baba" nem tud megtapadni.


Egyébként a peteérést nem feltétlen kell érezni. Bár én mindig tudtam mikor van.

Na de a kérdésre is válaszoljak,egyből teherbe lehet esni abbahagyása után csak azt hiszem 3 hónap "tisztulási" időt javasolnak.

2015. máj. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kivancsi leszek most,mert igazabol hasfeszulest erzek eleg surun, ma intenzivebben gorcsoltem, mint mikor meg akar jonni, lehet, hogy keszul, lehet hogy mas :)
2015. máj. 27. 21:16
 4/12 anonim ***** válasza:
Én pontosan ilyen helyzetben vagyok mint te, egy hónapja tettem le a fogamzásgátlót. Mi is együtt voltunk a párommal, többször is, Nekem tesztek alapján meg stb, volt peteérésem elvileg... de nem tudni. azóta 2x is volt pecsételésem, már most 4 napja késik.... ha tovább késik, még vagy 1 hetet akkor veszek tesztet. mert a melleim és a hasam már napok óta enyhén fájnak. aztán majd kiderül mi borította össze hormonjaimat :)
2015. máj. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekünk abbahagyás utáni első hónapban összejött a baba :)
2015. máj. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Dejo, szurkolok :)

Nekemis most picit kezd feszulni a mellem, de inkabb akkor erzem ha megnyomom..kivancsi leszek a fejlemenyre, jelezz hogy mi lett :)

Nekem meg van legalabb 1 hetem a biztos tesztig.

2015. máj. 28. 14:45
 7/12 anonim ***** válasza:

Kdves kérdező! 4es vagyok. ahogy írtam, ha megtudok valamit írok! Nos ma disznóhusit sütöttem a toros káposztához, és nagyon rosszul lettem az illatától..... délután 3-4 körül elmentünk ma és vettem egy tesztet.


Itt az eredmény: [link]


Boldogság van :) :) :) Nagyon nagyon szurkolok neked is :) :)

2015. máj. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Jajjjdejooo szivbol gratulalok :))))


En allandoan eszek,2 napja erzem a mellemet is, csutortok ota meg nem jott meg, varok jovohet csztortokig, ha addig semmi,akkor merek majd tesztelni. Jelezni fogok en is :)

Oromteli babavarast kivanok!!

2015. máj. 31. 18:45
 9/12 anonim ***** válasza:
Köszönjük :) :) Én is csütörtökre vártam volna, de tegnapig bírtam csak :D de azért veszek még és csinálok :D Várom majd én is, hogy jelentkezz! :) Szurkolok :)
2015. máj. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sajnos ma reggel megjott nekem,de sebaj, igy tudom kovetni a cuklusom :)
2015. jún. 1. 08:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!