Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megjött időben és 3 negatív...

Megjött időben és 3 negatív teszt, így már tuti nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Nagyon félek, mindig rendesen védekezünk, de egyszer kiszakadt az óvszer. Időben kivette, és még kézzel is rákelett segíteni, hogy elélvezzen, így tuti nem bennem ment el. Megjött időben a menstruációm, de ma csináltam 3 tesztet is reggel. 3 hete történt ez az együttlét. Így már nem lehetek terhes igaz?

2015. máj. 28. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, de mért csináltál 3 tesztet? vagy ha már 3 tesztet mért egy nap? Akkor már csináltad volna két nap eltéréssel őket!
2015. máj. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert olvastam, hogy valaki csinált kettőt egyszerre és egyik negativ masik pozitív lett, és ez megnyugtatott. Tényleg nagyon félek, hogy terhes vagyok.
2015. máj. 28. 09:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Megjött időben, a tesztek is negatívak. Hogy lennél már terhes?
2015. máj. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos nem, nyugi.
2015. máj. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!