Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet baba? (Kérdésed túl...

Ez lehet baba? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Április 25-én volt az utolsó menzesz 1. napja. Ápr.30-án és

május 6-7-e körül voltunk utoljára együtt. 30-án nem figyeltünk a védekezésre, mert a vérzés utolsó utáni napja volt. A másodiknál már nagyjából peteérés környékén voltam, akkor már azért figyeltünk, hogy ne legyen baleset. kb 2 napja kellett volna megjönnie, de volt már arra is példa, hogy 10 napot késett, mert annyira ideges voltam(terhesség miatt alaptalanul, csak az zavart, hogy nem jön meg). Menzesz előtt az utóbbi 1-másfél évben szokott fájni a mellem, de most még azt se éreztem.


Amúgy a vérzésemhez naptárat lehetne igazítani annyira pontos(még van, hogy a napszak is). Egyelőre a teszttel várok jövőhétig, hátha történik valami csoda, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre. Ha még számít, hogy van egyfajta hormonproblémám is. A labor meg minden egyéb vizsgálat teljesen negatív, de mégis 4 éve van tejelválasztásom. Az orvosok ezzel nem tudnak mit kezdeni.


2015. máj. 28. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:

"kb 2 napja kellett volna megjönnie, de volt már arra is példa, hogy 10 napot késett

a vérzésemhez naptárat lehetne igazítani annyira pontos"


Ha szexeltél védekezés nélkül, akkor lehetsz terhes. De lehet, hogy a hormonprobléma. Vagy csak simán késik.

2015. máj. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eddig még sose volt gond. Csak most valamiért félek.
2015. máj. 28. 17:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Megérzi az ember ez tudat alatt. Én is így voltam nem tudtam miért érzem csak nagyon féltem szinte minden nap gyomor idegem volt hogy lehet terhes vagyok. és nem potyàra éreztem ezt. mi is így voltunk együtt mint ti..csak olyankor nem védekeztünk mielőtt megjött és miután elmult 1-2 nap. szentül meg voltam győződve igy nem lehet baj és soha nem is éreztem azt mint akkor. azóta nem bizom a véletlenre. :-)
2015. máj. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!