Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől van ez? ( Kérdésed túl...

Mitől van ez? ( Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
2 napja olyan mintha a petefészkembe valami beleszúrna. Ez lenne a beágyazódás? Pénteken kellene megjönni-e a menszesznek.

2013. nov. 19. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor ez szerintem az a jel hogy pénteken meg is fog jönni vagy még hamarább
2013. nov. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
November November 1.jén menstruáltam. ( akkor jött meg ) November 4.-én már semmi nem volt.. November 10.-én voltunk együtt párommal. meg 16.-án is. Reménykedtünk benne, hogy most összejön...
2013. nov. 19. 16:01
 3/9 anonim ***** válasza:
ha pénteken kell megjönni,akkor csak 22napos a ciklusod?
2013. nov. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Úgy szoktam számolni ahogy az előző hónapba jött meg.. ( tehát most is csak 22-vel számoltam) De legtöbbször 25 napos a ciklusom.
2013. nov. 19. 16:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet annak a jele, de lehet hogy mensi lesz, úgyhogy még ne nagyon éld bele magad, olyan rossz csalódni amikor megjön, pedig azt hitted, hogy na most sikerült. Amúgy Én is péntekre nem várom, tünetek nekem is csak szurkálás, de nekem középen szurkál. Drukkolok, hogy összejöjjön mindkettőnknek!
2013. nov. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem nem biztos a pénzek..csak már sokan megmondták, hogy "hülyén számolok" :) Össze vissza jön meg nem állt még be. Vagy Péntek vagy hétfő. Még kiderül. :) Hát nagyon örülnék ha össze jönne.. Már jó régóta tervezünk kisbabát de még csak most határoztuk el magunkat, hogy na akkor vágjunk bele.. :) 2 hónapja próbálkozunk...
2013. nov. 20. 14:19
 7/9 A kérdező kommentje:
amúgy nem folyamatosan szúrkálódik..csak néha érzem. :)
2013. nov. 20. 14:20
 8/9 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Az össze-vissza ciklusra nagyon ajánlják a barátcserjét, az állítólag beállítja. Ha érdekel olvass utána, de fontos, hogy amint terhes leszel abba kell hagyni, vagyis az első pozitív tesztnél. Amúgy a szurkálás nem baj, ha csak néha van, attól még lehetsz terhes. Kíváncsi vagyok mi lesz. Mikor akarsz tesztelni? Nekünk ez az első próbálkozós hónap, Én holnap tesztelek. Írj majd mi lett. Üdv: Timi
2013. nov. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Irtam Timi üzenetet! :)


Amúgy:

[link]


Néhányan görcsöt is tapasztalhatnak.. hát ez pici reményt adott...de nem akarom még bele élni magam.. :)

2013. nov. 21. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!