Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez IR lehet? (Kérdésed túl...

Ez IR lehet? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Az éhgyomri vérvételen az inzulinszintem 20,4 volt. A doki (nőgyógyász) Nem mondott rá semmit, csak azt, hogy kicsit magasabb. Szedem az Inofolicot, de a baba mellett az egészségem más részei is fontosak. Szerintetek kellene továbbkérdeznem ezzel kapcsolatban? Esetleg más orvosnál?
2014. ápr. 12. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem csak kicsit magas. Igen, valószínűleg IR.
2014. ápr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg IR (tapasztalatból mondom). Endokrinológushoz mindenképpen menj el,nekem ő tudott segíteni,felírta a Meforal tablettát,2 hónap múlva megfogant a baby :)
2014. ápr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Utolsó: neked sikerült fogynod a gyógyszertől? Én az elmúlt 1 évben 15 kg-t híztam (indokolatlan szinte) Nagyon remélem, hogy a terhesség előtt az is lemegy.
2014. ápr. 12. 21:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Az éhgyomri inzulinnak 5 alatt kell lenni. Ez màr igen sùlyos ir.
2014. ápr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a gyógyszertől önmagában senki nem fogy. Diétázni és mozogni kell mellette, utóbbiak segítenek a fogyásban.

Ha egy év alatt 15 kilót felszedtél, lehet a pajzsmirigyeddel sincs minden rendben.

Először ezeket kellene rendbe tetetni egy endokrinológussal

2014. ápr. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!