Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes lenne tesztelni, ha...

Érdemes lenne tesztelni, ha Megjött ugyan a menstruációm, de 3 nappal rövidebb volt?

Figyelt kérdés

Általában 6 vagy inkább 7 napig szokott meglenni. 1. nap normál, 2-3. nap erős, 4-5. nap normál aztán 2 nap gyenge. Így szokott kinézni. És eléggé szoktam görcsölni.

Szombat helyett hétfőn jött meg, semmi görcs. Hétfő kedd normál volt, de hígabb és egyáltalán nem volt darabos. Szerda csütörtök elég volt a tisztasági betét. Ma meg már semmi.


2015. máj. 29. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp tesztelj.
2015. máj. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen nekem is 7 naposak voltak alpból, aztàn egyszer csak 3 lett belőle,de rendes volt..

Mikor mentem a nôgyógyàszomhoz megbeszèlni a hormonkezelèst, kiderült hogy 11hetes terhes vagyok.

Semmi tünetem nem volt

2015. máj. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy tesztet szerintem is megér, de ha piros volt, nem pedig barnás, akkor valószínűleg nincs baba.
2015. máj. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!