Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitol johetett meg az utolso...

Mitol johetett meg az utolso mensim 2. hetre?

Figyelt kérdés

Elozo mensim a 3. hetre jott meg, azutan pedig, most ra 2 hetre megjott. Es az utolso nem piros szinu volt, hanem inkabb egeszen sotetbarna szinu. Mitol lehet?

Azt is olvastam mar, ez terhesseg elejen elofordul. Sosem vedekezunk mert babat szeretnenk.



2015. máj. 29. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet beágyazódási vérzés is, ha 1-2 napig tart csak, vagy hormonális probléma. Hány napig tartott, és mennyire volt erős?
2015. máj. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia. 4 napig tartott,a mennyisege a megszokott.
2015. máj. 29. 18:12
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak azt nem ertem,miert 2. hetre jott meg. Beagyazodas nemigen lehet,mivelolyan volt mint a mensi,csak barna. De jo lenne ha beagyazodas lett volna.
2015. máj. 29. 18:14
 4/9 anonim ***** válasza:

A beagyazodasos verzes nem szokott 4 napig tartani, en tuti elmennek endokrinologushoz megnezetni a hormonjaimat.


Vagy ami meg lehet, hogy tenyleg baba van, akkor viszont mar az elozo mensidnel is lehet, hogy volt, esetleg kozvetlenul azelott, vagy azutan fogant. En ellonek egy tesztet a helyedben, ha pedig negativ, akkor endodoki.

2015. máj. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha pedig pozitiv, akkor meg nogyogyasz minel elobb, es Utrogestant kerni. Hany naposak szoktak lenni a ciklusaid? Korabban nem volt meg ilyen kozti verzesed? Nem mostanaban hagytad abba a fogamzasgatlot? Esetleg nem szoptatsz meg?
2015. máj. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolso 3 verzesem datumai, aprilis 8, majus 1, majus 15.

Utolso a 2. hetre, elotte aprilisban a 3. hetre jott meg. Sohasem voltak rendszertelen honapjaim, mindig pontosan jott meg eddig. Es mint irtam mar az utolso piros, es tobbszor nagyon sotetbarna szinu volt. Ez mitol lehet? Amugy nemtudom lehetett e beagyazodas most utoljara, csak a barna szine miatt gondolok erre. Es meg az, h. majus 14. en voltam nodokinal, aki kenetet vett tolem.

2015. máj. 30. 20:06
 7/9 A kérdező kommentje:
Kimaradt, h. nem szoptatok es hosszu evek ota nem szedek gyogyszert sem.
2015. máj. 30. 20:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Csináltál tesztet?
2015. máj. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem vettem tesztet azert, mert most eppen kulfoldon vagyok. Ha otthon lennek,mar biztosan vettem volna. Varom mi lesz.
2015. máj. 31. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!