Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruációm rendszertelen...

A menstruációm rendszertelen sőt van amikor nem jön meg 3-4 hónapig. Ettől lehet gyerekem?

Figyelt kérdés
2007. nov. 3. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sztem menj el orvoshoz mert be kell állítani a ciklusod valószínű vmi hormonális zavarod van! De nyugi azt gyógyszerrel rendbe lehet hozni! Aztán jöhet a baba!
2007. nov. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A 3-4 hónapos kimaradás semmiképpen nem "normális".

A doki be tudja állitani és akkor minden bizonnyal könnyebben teherbe eshetsz!

2007. nov. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj! Én is így voltam! Kaptam gyógyszert, beállt a menszim! Mégcsak sokat sem kellett próbálkoznunk, az első vagy második együttlét után meg is fogant a babánk! Most 16 hetes, április 20-ára vagyok kiírva! Nagyon fontos a jó nőgyógyász választás!!! Sok sikert! :-)
2007. nov. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egyetertek az elottem valaszolokkal,de azt meg hozzatennem, hogy rendszertelen mensi mellett nem eshetsz teherbe.en igy kezdtem,aztan hiperprolaktinemiat allapitottak meg.2 ev kezeles utan semmi valtozas.abbahagytam a gyogyszer szedest amit a hormon helyre allitasra kaptam,vartam egy evet igy osszesen 3 ev mensi nelkul.mikor megjott orultem,egy honap mulva egy egyszeru nodokis vizsgalatkor aztmondta a doki terhes vagyok.nem hittem,hisz feladtam a remenyt.a fiuk 8 hetesk voltak es nem is vettem eszre.semmi tunetem nem volt.egyszeru ellenorzesre mentem.szoval ne csuggedj,van eselyed neked is:)
2007. nov. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!