Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Második babánkat tervezzük,...

Második babánkat tervezzük, de az első szülés óta rendszertelen a menstruációm. Más is járt így? Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Már 8 hónapja nem szoptatok, a védőnő meg jól beparáztatott, hogy tutira hormon betegségem van, mert különben már rendszeresen megjönne... Azt mondta, azonnal forduljak orvoshoz. Kicsit megijedtem... Tapasztalatok?
2010. márc. 23. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Fordulj orvoshoz, vérvétel, uh vár rád. A többi ettől függ.

Segíthetnek még az Aviva-torna, gyógyteák: cickafark, palástfű, méhpempő.

DE dokihoz mindenképp menj el!

2010. márc. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én így jártam:((( Most készülök orvoshoz, mert teljesen felborult a ciklusom, ragya a fejem, kész vagyok teljesen. Azt mondták, hogy szoptatás után 2 hónap után rendeződik a ciklus, mert a szoptatás miatt borult fel. Háááát, nekem mostanra teljesen összevissza-10 nap vérzés. 24 napra megjön.

Ha ezt tudom, tuti, hogy nem szoptatok 13 hónapig.

Most is épp egy herpesz nőtt rám-bőrgyógyász szerint is hormonprobléma.

2010. márc. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én is így jártam. Az első baba előtt is kellett orvoshoz járnom, azt hittem a második előtt már nem kell, de sajnos tévedtem.

Csak az orvos tudja megmondani mi is pontosan a probléma, de ált. hormonzavar.

Mindenképpen fordulj orvoshoz!

2010. márc. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!