Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PMS megszűnése. Vajon miért?

PMS megszűnése. Vajon miért?

Figyelt kérdés
Az elmúlt menzeszem egész szokatlanra sikeredett... Mindig van előjele hogy meg fog jönni, fáj előtte két hétig a mellem, van h hozzá érni se lehet.. Az elmúlt alkalommal azonban ezt nem tapasztaltam. Az utolsó menzesz előtt se volt semmi tünetem, most holnapra várom de semmi jelem sincs. Létezik hogy egyszer csak az ilyen előjelek eltűnnek?
2015. máj. 30. 10:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Bármi megeshet. Nekem egyik hónapról a másikra sokkal hamarabb jelzett a szervezetem mint előtte. Régen 1-2 nappal előtte éreztem a görcsölést, utana lett belőle 1 hét és ez így is maradt sokáig.
2015. máj. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, akkor ezek szerint gondol egyet és másképp viselkedik :D
2015. máj. 30. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!