Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétfő kedd körül kellene...

Hétfő kedd körül kellene megjönnie de véletlen észrevettem hogy a bal mellemből pici fehér folyadék jön vajon miért?

Figyelt kérdés
Szeretnénk babát de nem hinném hogy ez már előtej lenne még ilyet nem hallottam hogy ennyire hamar. Hétfő és kedden nagyon szúrt a hasam de egyébként is szokott ovu után majd szerdán egész nap görcsöltem mintha meg akart volna jönni. Ez is szokott lenni. De zavar hogy miért van vajon ilyen folyás a mellemből? Mi lehet az oka. Itt a görbém is hozzá: [link] Előre is köszönöm a válaszokat. Ja és tegnap egy x-epil tesztet ellőttem de negatív.
2015. máj. 22. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Sztem babas vagy. Itt azt olvastam,hogy lehetseges ilyen koran az elotej es hogy valakinek ez az elso jel.


De ha vannak jelek, akkor en tesztelnek is meg ha korai is.


Szurkolok!

2015. máj. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Van akinek a terhestünetei közé tartozik! :)
2015. máj. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tegnap teszteltem de még korai volt.Negatív. Majd csak hétfőn tesztelek de ha ti mondjátok most már tényleg kíváncsi vagyok tényleg terhes lennék. Jó lenne de már nem bízok ilyesmiben. Na de hétfőig kibírom a tesztelést. Ha nem az lesz és még mindig van ilyen előtej szerű vagy minek nevezzem akkor megyek a dokinál. Mindenképpen megírom bármi lesz.Köszi az eddigi válaszokat.
2015. máj. 22. 08:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább hormonális probléma.
2015. máj. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nos nem csináltam tesztet már barna folyásom van tuti megjön.Sajna irány a doki a mellem ugyanúgy:-(
2015. máj. 25. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!