Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS kérés! Elfogyott az...

Nadalma kérdése:

SOS kérés! Elfogyott az Utrogestan hüvelygolyóm, azt hittem van még egy dobozzal, de nincs sajnos. Aki tud, írjon nekem? Budapesten lakom.

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen!
2015. máj. 31. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Ügyelet? Valahol biztos írnak fel másikat.
2015. máj. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, kb. tízszer dobta vissza a gép, nem tetszett neki a megfogalmazásom, muszáj, hogy a kérésem tartalmazzon kérdőjelet, meg egy csomó kifogása volt. Tehát a kérésem az lenne, hogy ha valaki Budapesten lakik, és van fölösleges Utrogestanja, kérem segítsen nekem! Köszi szépen előre is!
2015. máj. 31. 10:29
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, köszi, ügyelet lesz valószínüleg, csak szerettem volna megúszni a sorbanállást.
2015. máj. 31. 10:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk íratsz fel az ügyeleten. Vagy bemész a gyógyszertárba, elmondod, hogy mi történt, ha van papírod róla, hogy ezt szeded akkor biztos kiadják most recept nélkül, hét elején legfeljebb majd beviszed a receptet utólag. Teljes áron sem sokkal drágább tudtommal.
2015. máj. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az ügyelet természetesen nekem is eszembe jutott, csak örültem volna, ha a párom intézheti, hogy elugrik érte valahová, mert elkezdtem a főzést, meg amúgy se terveztem ma kitenni a lában, de sajnos muszáj lesz. :( Biztos tudjátok, milyen érzés, amikor rájössz, hogy hülye vagy, amiért nem gondoskodtál utánpótlásról, másrészt meg amikor annyira elterveztem tök máshogy a napomat...
2015. máj. 31. 10:35
 6/8 A kérdező kommentje:
A párom most jött vissza a gyógyszertárból, és nagyon undok nő volt, aki nemcsak nem adott neki, hanem ki is oktatta. Pedig tudom, hogy hibáztam, szegény párom meg még csak nem is tehet róla.
2015. máj. 31. 10:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Ügyeletre ugorjon be a párod, vigye a papírodat hogy ezt szeded, a receptet meg utólag beviszitek.
2015. máj. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók, csak gondoltam megírom, hátha érdekel, hogy végeztem röpke három óra alatt, már nem is vagyok mérges, csak egy kicsit magamra, de már itthon vagyok. Kicsit kötekedtek velem, de megkaptam a receptet. :)
2015. máj. 31. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!