Utrot szedek, ma vagyok a cikl.25. napján, sajnos - lett ma a teszt. Szerintetek lehet egy hét múlva még + a teszt? Van vkinek hasonló tapasztalata? Meddig szedjem a hormonokat?

Figyelt kérdés
Nekem az elmúlt fél évben a ciklusom leszükült 23-24 napra. Utrogestan hüvelykúpot kaptam, amit a cikl 14. napjától szedek. Ovu 11. napon volt. A cikl 20. napján volt egy kevés vérzés, gondoltam beágyazódott. Ma vagyok a cikl 25. napján. Teszteltem, negativ. A doki azt mondta 1 héttel a késés után teszteljek és csak akkor álljak le az utro használatával, ha -. Szóval elvileg kéne még 5-6 napot várni! Borzasztó ez a várakozás! Már egy éve próbálkozunk. Normál esetben elvileg már lehetne + a teszt, hisz a beágyazódás (HA AZ VOLT!) 5 napja volt...

2013. júl. 15. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a ciklus 12-26. napig kell Utróznom.

A 09-13. ciklusnap között szoktam repedni.

Azt mondta a dokim, ha nagyon úgy érzem hogy na most összejött, akkor a 30. ciklusnapig használhatom, az ovutól függetlenül.

Hát, még nem használtam ki:-(

Szerintem a 14. dpo-n már mutatnia kell valamit!

Nekem az UTró elhagyása után 2-3 napra jön meg, szóval ne reménykedj feleslegesen ha "késik".....

VAn hogy azt hiszem, hiába volt meg, tuti terhes vagyok, de sajna nem. Bő 2 éve várjuk hiába a babánkat :-(

Szóval van tapasztalatom...

Én a 26. ciklusnapig használnám; valamennyire megnyújtja a ciklust. Sok sikert a továbbiakhoz, és mielőbbi babásodást! :-)

2013. júl. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ. Ma vagyok a 26. napon és megfog jönni. Nagyon gyengén, de volt ma reggel vérzésem. Tegnap este hajszálvékony, kb 5 mm barna csík volt a betéten...már akkor sejtettem. De folyton ott van a "mi van, ha.." és nem tudom beszedjem-e a hüveykupot ma vagy hagyjam a csudába! Tesóm legjobb barátja gyógyszerész, ö mondta 1x, hogy a hormonok rákot okoznak, nem kéne szedni... de nagyon magam alatt vagyok! Sok sikert nektek is!
2013. júl. 16. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!