Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik programra készülünk...

Lombik programra készülünk pár hónap múlva lesz az első. Hány babát vállajunk?

Figyelt kérdés
Az orvos azt mondta, mivel az átlagosnál kisebb a méhem, ezért nem tanácsol 1 babánál többet egyszerre. De a nőgyógyászom sosem mondta, hogy gond lenne a mérettel. Gondolkodnunk kell, a beültetésig, hogy hányat kérünk beültetésre, mi kettőt szeretnénk. Most merjük, vagy ne merjük vállalni a két babát.

2015. máj. 31. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a lombik programos orvosra hallgatnék inkább. Az pedig hogy a nődokid nem mondta még ezt neked, nem jelenti, hogy nincs úgy.


Miért is mondta volna, hiszen ikrekre alapvetően nem sok az esély, ha nincs a családban, illetve egy gyereket ki tudnál hordani. Elképzelhető, hogy ezért sem mondta.


Kérdezz rá a nődokidnál, hogy ő mit mond, de egyébként én a lombikosra hajlanék.

2015. máj. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Első lombiknál kettőt kértem vissza de nem sikerült.

Másodiknál hármat, és egy baba lett.

Nyugodtan kérj vissza kettő babát!

2015. máj. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csajok!Számomra ez a " hány babát kérek vissza"kérdés olyan,mintha ez az egész rémálom,amit az ember végig csinál a lombikkal,egy krumpli vásár lenne a piacon.Nálunk fel sem merült efféle.Az van,amit a doki mond.Szerintem jogosan.
2015. jún. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Igen, igazad van kedves utolsó válaszoló, kicsit fura a kérdés...de, csak azért gondolkodunk, mert az orvos kérdezte, hogy hány embriót kérünk vissza. Mondtuk: kettőt. Erre mondta, nem tanácsolja... aztán meg azt mondta, gondolkodjunk rajta.
2015. jún. 9. 06:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!