Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom, hogy nem szabadna...

Tudom, hogy nem szabadna elkeseredni, de mégis sikerül? Első hónap?

Figyelt kérdés

Második baba lenne! Igaz, még csak 10 vagy a 12. dpo-n lehetek, de nega a teszt. Tudom, még korán is lehet, de valahogy megérzem,hogy nem sikerült.

És hiába fogadtam meg, és mondtam el magamnak,hogy nem leszek majd csalódott, mert ez még csak egy hónap stb. , mégis elkeseredtem!

Normális ez?


2014. dec. 2. 06:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát megértek. Szerintem normális. Én is még csak a negyedik hónapnál járok, szintén második baba lenne. Első Nektek mikor jött össze? Nálunk rá is több mint két évet vártunk.
2014. dec. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem mára 36,9rol 36,6ra aztan meg agyban maradtam, picit visszaaludtam a szokásos ideig es igy 36,7re esett a hőm! 32.nap 12.dpo! Holnap valoszinuleg megjön! Tudom mit érzel...a sírás határán vagyok:( 4.probalkozos honlapunk, elso homerozos. Párom is szomorú, de meg valahol bizom benne, h reggelre nem jon meg, hanem visszaugrik a hőm! Tegnap hanytam, napok ota rosszul vagyok. Ugy látszik nem a baby okozta! Kitartás:) fel a fejjel!
2014. dec. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A missed ab-om óta ez az első próbálkozós hónap.

A jövő hétre (kedd-csüt.) nem várom.

Nem tudom mi lesz, ha megjön. Összetörök.


35N

3 angyalka anyukája

2014. dec. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

A fiunk elsőre összejött.

Most meg még uh-on is voltam, ahol látszott, hogy meg volt az ovu, csak nem tudom pontosan,hogy melyik nap.

Voltunk is együtt többször!


A fiamat, ha jól emlékszem valamikor ilyenkor mutatta ki! Ő elsőre összejött!

2014. dec. 2. 09:51
 5/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Részvétem az angyalkák miatt! Meglett az oka,hogy miért mentek el?


Kedves első! Hát ez az! Ti két évet vártatok az elsőre is, én meg már most összeomlok! :( Le is szidott a férjem!


Kedves második! Tesztet nem csináltál?

2014. dec. 2. 09:53
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát képzeljétek, totál megzavarodtam!

Tegnap csináltam két fajta tesztet! Az egyiken mintha lett volna vmi, te forgatni kellett hozzá, így elkönyveltem,hogy szellemcsík.

Meg mint csináltam reggel kettőt. Az egyik ugyanolyan,mint a tegnapi "szellemcsíkos"! Viszont ezen már jobban látszik! Még mindig nem színes, de nem kell forgatni igazán,hogy lássam!

Nem tudom mi lehet!

2014. dec. 2. 10:00
 7/12 Dark Angel1987 ***** válasza:
Mi 27 hónapja próbálkozunk. 2 hónappal ezelőtt méhenkívűli ... Kitartást!!!!
2014. dec. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves Angel!

Hú, hát nem is tudom mit mondjak! Nagyon sajnálom a méhenkívülidet! Van már babátok? Vagy első lenne?

2014. dec. 2. 13:24
 9/12 anonim ***** válasza:
Második vagyok! Nem csináltam tesztet, mert reggel biztosra vettem, hogy holnap megjön, mivel leesett a hőm...holnap meglátom mi lesz! Meg mindig bizakodom :)
2014. dec. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hát én is reménykedem!

Nekem ilyen lett a ma reggeli tesztem!


[link]

2014. dec. 2. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!