Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik mostanában próbálkoznak...

Akik mostanában próbálkoznak a babával, beszélgetni?

Figyelt kérdés
Mi második babát szeretnénk összehozni,multhónapban kezdtünk el próbálkozni,5.-e tájékában kellene (nemkellene) megjönnie.Nagyon izgulok mi lessz,lessz e valami.Multhó 22.-e óta folyamatosan együtt vagyunk a párommal.Kicsit görcsölget a hasam alja mint mikor megjönni készülne,remélem baba lessz inkább.Ti is ilyen türelmetlenek vagytok?Nehéz ez a várakozás :(
2015. jún. 1. 10:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia.


Drukkolok! Mi a kovetkezo ciklustol probalkozunk. Most epp kesoi ovu van ami nagyon bosszant. :) 22. Nap es meg nem volt ovu, de mar erosodik szepen az ovuteszt ugyhogy sztem ma vagy holnap mar pozi lesz. Rendszertelen a ciklusom es ezert homerozok es tesztelek igy legalabb tudom hol tartok es mikorra varjam stb. Alig varom hogy induljon a babaprojekt. :)

2015. jún. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi,én is drukkolok neked.Én mondjuk nem hőmérőzök meg nem is nagyon figyelgetem az ovut sem,max kalkulátorral.De sűrűn együttvagyunk így remélhetőleg csak befut egy egyszer :))
2015. jún. 1. 10:59
 3/16 anonim ***** válasza:
Sziasztok. 5-6.környèkèn kellene megjönnie bízok benne nem fog :) kis hasszurka van jobb ès bal oldalt is de majd hètvègèn kiderül :) csak pozitívan ;) drukkolok nektek
2015. jún. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
En ezt mar abba hagytam h igy nezegessem a dolgokat. 9 honapja nem jon a baba. Igy most ugy vagyok vele pont nem erdekel ha jon majd jon. Tuneteket meg vegkepp nem keresek. Hidd el felesleges. Foleg h meg csak most kezdtetek el. A lanyom 3. honapra sikerult most meg semmi. Amugy 10korul esedekes a menstruaciom. Majd leSZ ami leSZ.
2015. jún. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem tegnap (de legkésőbb ma reggel) kellett volna megjönnie de eddig semmi. Egyébként minden másban a kérdező helyzetében vagyok, akár én is kiírhattam volna a kérdést. :) Tegnapelőtt éjjel óta érzem hogy "na most jön meg", már a betétet is betettem annyira biztos voltam benne, de eddig semmi. (pont olyan semmivel össze nem hasonlítható érzés mint amikor tényleg megjön) Sajnos NAGYON türelmetlen vagyok, izgalmamban már az ÖSSZES terhességi tünetet "bebeszéltem magamnak" amit a neten olvastam. :D Máskor is "szórakozott" már velem a mensim, a múltkor például 5 nap késés után teszteltem reggel negatívat. Mikor kiderült a negatív eredmény délutánra meg is jött 36 nap után. :( Türelmesnek kéne lennem, de hogyan? A legjobb lenne ha olyankor mikor "negatív" inkább egy nappal előbb megjönne és nem lenne a felesleges többnapos reménykedés! Szurkolok a kérdezőnek nagyon! 28/L
2015. jún. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm 5ös :) Én is szurkolok neked szintúgy.Nekem is pont ugy görcsölget a hasam mint mikor megjönni készül,él bennem a remény nagyon hogy mégsem fog.Én nem tapasztalok egyébb tünetet de emlékszem,hogy az elsőnél is görcsölt ugyanigy már jóval azután is,hogy megtudtuk h baba lesz :) ezért bizakodom.És abban is hogy a többiéknek se jön meg e hónaptól :) Majd azért írjatok kinek mi lett...
2015. jún. 2. 12:46
 7/16 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Köszönöm a drukkolást! Képzeld, még ma reggel sem jött meg (fájdalmak és görcsök még mindig vannak) az ébredési hőmérsékletem pedig 36.9-ről 37.2-re ment fel mára. A baj, hogy kicsit fáj a torkom és mi van ha csak valami vírus miatt van a késés és a hőemelkedésem? Veled mi a helyzet? Van elérhető hőgörbéd a neten?
2015. jún. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Örülök hogy mára sem jött meg,nekem sem viszont már az este majdnem biztos voltam benne mert teljesen ugy érzem magam mint mikor bármelyik pillanatban megjönni készülne,görcsö a hasam nekem is meg plussz agresszívvá is váltam,érzelmi ingadozásaim vannak,.Nemtudom ez utóbbi mennyire lehet terhesség jele.Ami aggaszt,hogy nemérzek mellfeszülést,duzzadást.Elsővel ezt ez volt a legelső jel.. :( Nem hőmérőzök.Nagyon félek,nehogy megjöjjön.
2015. jún. 3. 10:54
 9/16 A kérdező kommentje:
5-ös hogy állsz?Nekem iszonyat nagy görcseim lettek reggelre,azthittem nem élem túl,fél óra mulva meg elmult,azóta se semmi,nemtudom mitől lehetett ez.Te tapasztaltad már.Jó le is izzadtam rendesen,pár perc alatt.Gőzöm nincs miért volt ez,még mindig remélem hogy nem jön meg!Ott mi a szitu nálad?
2015. jún. 4. 11:21
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia, 5-ös vagyok. Köszi a kérdésed, képzeld még mindig nem jött meg! A hőmérsékletem ma reggel 37,0 volt. Tegnap délután és este fehér folyás szerű dolgom volt, mint ami néhány nappal a ciklus vége előtt szokott lenni. Úgyhogy még nem merem elkiabálni a babát mert hátha csak nagyon sokat késik. A közérzetem rossz, a hasam és a derekam folyamatosan "megjövősen" fáj. Éjjel mikor hasra fordultam felébredtem arra, hogy nagyon fájnak (az összenyomott) melleim. Ha holnap sem jön meg akkor szombat reggel mindenképp tesztelek (már megvettem a tesztet)! Szombat a 37. ciklusnapom lesz ha jól számolom. Írj ha változik a helyzeted, mert nagyon drukkolok ám neked! ;)
2015. jún. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!