Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátlót abbahagyhatom...

Fogamzásgátlót abbahagyhatom ha még nem fogyott el a levél?

Figyelt kérdés

Kb a fele megvan a tablettának, de babát szeretnénk és most beteg lettem ami hányással jár és azt olvastam úgysem hat , így nem terhelném tovább a szervezetem felesleges hormonokkal, de ha muszáj végigszedem.

A dokimhoz csak akkor mehetek, ha meggyógyultam.

Kösz a válaszokat!


2010. febr. 26. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a dokim azt mondta, MINDENKÉPP szedjem végig az utolsó levéllel, utána muszáj mensinek jelentkezni és utána a gyógyszer abbahagyása után majd csak kb. tudhatom mikorra lenne várható. Tehát szedjem végig, azt mensi követi majd a mensi első napjától számolva a 25.naptól bármikor várhatom. Aztán jegyezzem fel, hány napra jött meg majd a köv. hónapban szintén és csak így leszek tisztában a ciklusommal, a ciklus hosszával, annak rendszerességével stb. Tehát ha még most hánytál is akkor is szedd a tabit mert így pontosabban fogod tudni követni a ciklusodat a következő időszakban, amíg babás nem leszel. Drukk! Magyarul nagyon is tanácsos végig szedni!
2010. febr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlok egy jó oldalt ahova bejegyezheted a mensik időpontját. 3 havi mensiből neked már ovulációt is tud majd kb. számolni. Azért írom hogy kb. mert ez átlagot számol, a szervezetünk pedig nem óramű pontosan működik, de nagyjából reális számítást ad.

www.ciklus.hu

2010. febr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm rajt vagyok a ciklus.hu-n , de nem tudom használni, mert az első baba is 4 év hormonkezelés után sikerült, de most azért hátha mégis rendben leszek, azért kösz, mert visszatérek a ciklus.hu-ra, beszedem a tabit akkor csak nem árt, mert csak 4 hónapja szedem.
2010. febr. 26. 22:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem árt, emiatt ne aggódj.
2010. febr. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!