Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátlót szedek,2 hét...

Fogamzásgátlót szedek,2 hét után lefeküdtem a barátommal az első levél beszedése elött, most az utolsó bogyót szedem a levélből de már most barnás kicsit véres folyásom van, ugye nemvagyok terhes? ,

Figyelt kérdés
2009. febr. 20. 13:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azért barnázol, mert még most szokja a szervezeted a bogyót. Hogy terhes vagy-e? Ha rendesen szedted és az orvos által mondott hatóidőt kivártad, elméletileg nem.
2009. febr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
sajnos itt az a baj hogy az orvos azt mondta h az 1 levél után hat, de a mensim első napján kezdtem el szedni és sokan azt mondták hogy már 2 hét után is hat
2009. febr. 20. 14:03
 3/13 anonim ***** válasza:
Rizikós, mert pont 2 két után szokott a peteérés lenni. De remélhetően a mai fogamzóásgátlók már megbírhatóak 2 két után is.
2009. febr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Bocsi 2 hetet akartam írni.
2009. febr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
hallottam olyant is h akkor is szokott folyás lenni ha pete beágyazódás van.....ez igaz?
2009. febr. 20. 14:55
 6/13 anonim ***** válasza:
21%
Ha az orvosod 1 hónapot mondott, akkor miért nem voltál képes egy rohadt gumit felhúzni??? Na akkor menj vegyél tesztet és ne csodálkozz, ha pozitív lesz. Basszus...nem értelek. Direkt mondta a dokid és mégis...Hihetetlen vagy, komolyan...
2009. febr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Nyugi, nem vagy terhes! A mai tabletták már az első szemtől védettséget adnak! Az első szemtől kezdve megakadályozzák a peteérést! A doki csak azért mondta az egy hónapot, mert a régiek valóban csak egy hónap után védtek!
2009. febr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Jajjj nagyon szépen köszönöm, most megnyugodtam, mindenki más szinte már belém beszélte a terhességet. Ha most megjön a mensim akkor biztos nemlehetek terhes, nem?
2009. febr. 20. 15:16
 9/13 anonim ***** válasza:

Mit gondolsz, ha mindenki azt mondta, van esélye a terhességnek, akkor annak az 1etlen 1-nek van igaza, aki az ellenkezőjét állította??? Különben meg inkább hinnék egy orvosnak, mint egy idegennek, aki nem orvos...De te tudod.


Amúgy átlagban 2 hét után már van védelem (a dokik is ennyit szoktak javasolni várakozási időként, de ez gyógyszerfüggő egyébként és hogy melyik napon kezdted el szedni), de aki biztosra akar menni, az vár 1 hónapot is akár. Aki hamarabb (2 héten belül) is bevállalja és baj lesz, az viselje a következményeit, ha annyi esze volt, pláne, ha még az orvosa is azt mondja, min. 2 hét...


Én Lindynettet szedek, a dokim 2 hetet mondott, de én biztosra megyek, ezért várok 1 hónapot. Nem dől össze a világ, ha még pár alkalommal gumit használunk. Inkább az a kis kellemetlenség, mint egy baba.


Attól, hogy vérzel, még lehetsz terhes, mert egyeseknél előfordul, hogy az 1. hónapokban még menstruálnak.

2009. febr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Most erre csak annyit tudok mondani, hogy nem hiszem, hogy a doki ismeri az összes gyógyszer betegtájékoztatóját, nem hiszem, hogy kívülről fújja az egészet, ezért mondja a biztosat, hogy 1 hónap után véd!!!
2009. febr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!