Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mondanátok véleményt az...

Mondanátok véleményt az alábbi tesztről?

Figyelt kérdés

Nem vagyok ebben jártas: ez vajon pozitív? Mikor ismételjek? Olyan boldog lenék...


[link]



2015. jún. 2. 07:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok, nem értek hozzá, de talán 2 csíknak kéne lenni, viszont az útmutatóban biztos le van írva.


Ez elég egyértelműen 1 csík.

2015. jún. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Csináltam még egyet. A fotón sokkal kevésbé látszik, élőben jobban kivehető a 2. csík is. Köszönöm válaszod!


[link]

2015. jún. 2. 07:56
 3/21 anonim ***** válasza:
55%
Ha élőben jól kivehető a két csík, akkor miért kérdezel? A képen csak egy látszik.
2015. jún. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem negativ:(
2015. jún. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as, nem a Te bosszantásodra! 😃
2015. jún. 2. 08:20
 6/21 anonim ***** válasza:
80%
negatív
2015. jún. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
52%
Én nem tudom milyen szeme vagy képernyője van annak aki nem látja, hogy van ott valami. Van ott valami, egyértelműen, de sajna tapasztalatból mondom, hogy ez még nem bizonyít semmit. Nekem már sok szellemcsíkos, száradási csíkos, időntúli, meg halvány pozim volt és még mindig nincs gyerekem. Tesztelj még. Ha szépen erősödik, akkor baba.
2015. jún. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is voltak ilyen tesztjeim, kb. 2 nap után erősödött, addig csak én láttam második csíkot. Telefonról néztem a képed, valamit látok ott, de tesztelj mondjuk 2nap múlva.
2015. jún. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolso! Mindenki latja szerintem a sotetebb volnalat de mivel eleg jo a kepernyom igy latni lehet a ket sotetebb vonal kozott a fehet tesztcsikot! Igy amit a masodik kepen latsz elmosodva az a feher tesztvonal melletti sotet maszat!

Szoval ez egyertelmu negativ ne biztasd szegeny kerdezot. Lehet kesobb pozi lesz neki en drukkolok de ez egyenlore negativ!

2015. jún. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Utolso elottinek szol a valaszom
2015. jún. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!