Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most szeretkeztünk a barátnőmm...

Most szeretkeztünk a barátnőmmel (gumit használtunk), és kb 1 órára rá elkezdett fájni a hasa és hányingere van. Talán terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés

délelőtt szőlőt evett és lehetséges, hogy attól fáj, nem tudom sajnos...

szóval a kérdésem, hogy a terhességnek a kezdete hasfájással és hányással kezdödik?


2008. aug. 31. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem hogy a bnöd terhes lenne. túúúl korai tünetei lennének... biztos valamit evett :)
2008. aug. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

NEM. ilyen korán nem jelentkeznek a tünetek

ha a gumi nem volt kiszakadv, akkor meg biztos, h NEM

2008. aug. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
velem is előfordult ilyen, hogy szeretkezés után másnap hányingerem volt, és megilyedtem, de csak felkavarodott a gyomrom:) semmi ok a pánikra, nyugi:)
2008. aug. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te ég ne szexelj!Aki ennyire keveset tud az ember működéséről az inkább olvasson utána.Mert nem kell tudni az össze mit hogyant,de az még nekem is meg volt,h a hányás és a rosszullét az valah a kimaradt mensi környékén kell h jöjjön,nem 1 órával szex után.Inkább csak sokat ihatott előtte,és a mozgás felkeverte a gyomrát.
2008. aug. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!