Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » -nagyon szeretnék kisbabát,...

-nagyon szeretnék kisbabát, már be is beszélem magamnak tesztet nem csinálok már vagy 8hónapja a férjem kérésére most lennék 3 hónapos voltam nőgyógyásznál elmondtam neki, hogy meg van csak rákszűrést csinált . Mondta volna ha terhesség lenne?

Figyelt kérdés
2015. jún. 2. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem, hogyhogy most lennél 3 hzónapos? Hogy csinált rákszűrést, ha megvan? Ha megvan miért gondolod hogy terhes vagy?
2015. jún. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mimim mi mi mi vaan????
2015. jún. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hú a mindenit! Próbáltam értelmezni, kibogozni, de...

Szóval mi is a kérdésed? Hogy a három hónapos terhességedet észrevette volna a doki? Valószínű igen.

De ha menstruálsz, akkor nem nagy a valószínűsége a terhességnek.

Ja, és miért nem tesztelsz? Mert párod azt kérte? Miért? Hogy aztán ne tudd mi a helyzet? Ennek mi értelme?

2015. jún. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

látom nem csak nekem nem világos :D


én úgy értelmeztem, hogy talán szerinted 3 hónapos terhes vagy, de a nőgyógyásznak azt hazudtad, hogy menstruálsz, pedig nem??? vagy tök más a sztori???

2015. jún. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha menstruálsz akkor, hogy csinálnak rákszűrést? Uh ez nagyon kusza. Mikor menstruáltál utoljára. Szerintem látta volna, ha terhes vagy, vagy érezte volna a méhed állapotából.
2015. jún. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jesszumpepi... Központozásról nem beszélt a nőgyógyászod?? Nem lehet értelmezni, hogy mit is akarsz mondni, illetve megtudni.
2015. jún. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Írd már meg még egyszer a kérdést légy szíves érhetőbben, komolyan kiváncsi lennék ezek után, hogy mit is szeretnél valójában tudni, de ebből a két mondatból én az Istennek sem tudom kivenni... :)
2015. jún. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Semmit nem értek a kérdésből :D De igen, látná a doki, ha 3 hónapos lennél, és nem is menstruálnál.
2015. jún. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
He?
2015. jún. 3. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szerintem 8 hónapja megkérte a férjene teszteljen mert biztos állandóan tesztelt. és gondolom 3 hónapja késik már neki,ma volt szűrésen,de nem mondta az orvos,hogy van baba. na akkor:

1: 3 hónapja sejted,hogy lehet baba? én se akartam csalódni,de azrt 2 hetes késéssel elmentem az orvoshozne legyél felelőtlen,a 12.heti ultrahangról le is maradtál akkor ha van baba

2: csinált ultrahangot az orvos? ha csinált,látnia kellett volna,de ha nem,és te nem mondod,honnan tudná,hogy van baba vagy nincs?

3: úgy mész szűrésre? azért az orvos tök máshogy nyúl hozzád ha van baba,nem mindegy

2015. jún. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!