Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye egyértelműen pozitív?...

Ugye egyértelműen pozitív? Elhihetem? 21 hónapja próbálkozunk.

Figyelt kérdés

Ma lett volna esedékes a menstruációm. annyi sikertelen hónappal a hátunk mögött végre reménykedhetünk?

Hamarabb láttam a tesztcsíkot kijönni mint a kontroll csíkot.

Egymás után linkelem a képeket, az első azonnal készült, a második kb 1-2 percnél, a két utolsó pedig száradás után.


[link]

[link]

[link]

[link]


Ugye ez nem lehet szellemcsík vagy ilyesmi???

Azért lettem bizonytalan, mert a 10-es vaterás teszt és az xepil tesztcsík negatív lett ugyanabból a mintából.

Köszönöm előre is a válaszokat!


2015. jún. 2. 20:39
1 2
 1/19 anonim válasza:
Igen pozi, de elég halvány. 2 nap múlva tesztelj újra és akkor megnyugodhatsz😉 reméljük erősödik majd
2015. jún. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Igen +++, gratulálok!!!
2015. jún. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Ditta323 ***** válasza:

Ez bizony +

Viszont, ha két nap múlva sem erősödik akkor se íjedj meg :)

Gratulálok! :)

2015. jún. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Tegnap még ilyen nagyon halvány volt.

[link]

2015. jún. 2. 20:58
 5/19 anonim ***** válasza:

Igen az,gratulalok!!

Érdekes,nekem eddig az xepil mindig koran mutatta.Ez milyen teszt volt?

2015. jún. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Expect a teszt neve.
2015. jún. 2. 21:32
 7/19 anonim ***** válasza:
Gratulálok ANYUKA :)
2015. jún. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Én tegnap teszteltem pozit és hasonló erősségű a második csíkom, mint a tiéd. Nincs semmi gond.Nekem első babánál a nem várt napjától még kb. 2 hétig nem volt nagyon erős színű. Majd erősödik. Szerintem már kérhetsz időpontot az orvoshoz. Nekem 22-én kell mennem. Addig úgy gondoltam 5 naponta csinálok tesztet és figyelem az erősödést. Első babánál napi 3-4 tesztet ellőttem, hogy erősödik vagy nem? Kiidegeltem magam! :)
2015. jún. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Még annyit, hogy nekünk most 11 hónap kellett, hogy össze jöjjön. De mindig van valami para! Most, hogy pozi a teszt, most azon aggódok, hogy jó helyen legyen és jól legyen beágyazódva... Már elvből nem olvasok ilyesmiket a neten!
2015. jún. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Gratulálok 8-as! Igen, azt hiszem tényleg nem szabadna annyit tesztelni az én esetemből is kiindulva... Nekem már volt méhen kívüli terhességem, szóval...

Mindenképpen megpróbálok pozitív maradni.

2015. jún. 3. 05:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!