Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Feb.25-én volt meg utoljára....

Feb.25-én volt meg utoljára. Csináltam tesztet csütörtökön halvány pozitív csináltam ma reggel is és egyértelműen negatív. A derekam majd le szakad kb 2 hete. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 14. 15:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Így ezek fényében én mihamarabb felkeresnék egy orvost, hogy vagy megerősítse a terhességet, vagy keresse a késés okát és zárja ki a méhen kívülit.
2012. ápr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nagyon igaza van az elsőnek. Ez lehet méhenkívüli, vetélés, és még terhesség is, de akkor lehet, hogy gyógyszerre lesz szükség a megtartáshoz mielőbb.
2012. ápr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Szinte én is így vagyok ahogy te,nekem a tesztjeim halványodnak,de a menstruáció nem jött meg.

Neked jött valami vérzés vagy görcsölés?

2012. ápr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
a derekam olyan mértékben fáj hogy alig birok mozogni.ezen kívül semmi bajom.szokott fájni mielőtt megjön is de nem ennyire és nem ilyen sokáig
2012. ápr. 14. 15:30
 5/12 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Azonnal menj be az ügyeletre! Nekem a méhenkívüli gyanújánál külön mondta a doki, hogy vérzés, vagy fájdalom esetén AZONNAL kórház!
2012. ápr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
másodka csak a derekam fáj
2012. ápr. 14. 15:36
 7/12 anonim ***** válasza:
Az pont elég, én is mindenképp bemennék a halványodó teszt és az erős derékfájás miatt. Ügyeletre is mennék, akár most. Legalább is nekem azt mondták, hogy az elején erre nagyon figyeljek. Nem feltétlenül van vérzés.
2012. ápr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is az fájt, az lehet tünet sajnos.
2012. ápr. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, vérzés már akkor van, ha megreped a kürt a vetéléskor (méhenkívüli esetén). Ezt kevesen tudják.
2012. ápr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
mire lehet tünet?méhen kívülire?de akkor mutatná a teszt nem?
2012. ápr. 14. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!