Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen tapasztalatotok van...

Milyen tapasztalatotok van Dr. Fekete István debreceni nőgyógyásszal?

Figyelt kérdés
Gondolkozom rajta, hogy bejelentkezem a rendelésére, mivel spontán nem sikerül teherbe esnem. Egyébként a Klinikán a meddőségi szakrendelésen dolgozik. Minden infót szívesen fogadok!
2010. febr. 27. 12:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia, én hozzá járok, ő műtött átjárhatóságival (meg még más is volt).

Nekem alapvetően pozitív vele a tapasztalatom, megbízható és korrekt módon viselkedik. Szakmailag nyilván nem tudom teljesen megítélni, de jókat hallottam róla, meg engem is körültekintően kezel. Most lesz majd inszemem ha minden igaz.


Ami nem tetszik: párszor olyan flegma meg leterelős volt. Bunkónak egyáltalán nem bunkó, de néha, ha hívtam, olyan hülyén éreztem magam végül, hogy mit zavarom, tehát nem volt valami készséges meg bőbeszédű. De összességében meg vagyok vele elégedve.


Te milyen problémával keresnéd?

2010. febr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mármint értem, meddőség, de közelebbről esetleg?
2010. febr. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szia!


Kösz, hogy írtál. Hát én még csak most indulok el. Kb. 2 éve próbálkozunk, mert egy ideig abbahagytuk. Szóval kíváncsi vagyok, hogy mivel fog kezdeni. Te a magánrendelésére jársz? Mennyibe kerül? Egyébként nagyon félek a vizsgálatoktól, írtó pánikolós vagyok. Remélem türelmes a doki. Nálad milyen vizsgálatok voltak, mióta próbálkoztok?

2010. febr. 27. 16:33
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja az iszemhez sok szerncsét. Remélem jössze jön :-))
2010. febr. 27. 16:34
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


én hozzá járok. Nagyon tudom ajánlani. Több vetélésem volt, mikor váltottam, és Nála elsőre sikerült a baba. Nagyon rendes, és körültekintő. A terhesség alatt bármilyen problémám volt, rögtön vizsgálatokat kért a biztonság kedvéért. A szülésnél is nagyon segítőkész volt, és sok minden elintézett nekem a kórházban is. Kedves, humoros.

2010. márc. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ma este megyek hozzá, kicsit izgulok. Te a magánrendelésre jártál? Mennyibe került?

2010. márc. 1. 11:40
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én még nagyon tudom neked ajánlani szintén debreceni orvosomat Dr. Czifra Imre nőgyógyászt.A postakertben van a magánrendelője.A klinikán dolgozik,bár ott elérhetetlen,annyi páciense van,h. ott nagyon sokat kell rá várni.De érdemes,mert nagyon kedves,és abszolút nem pénzéhes.Én a magánrendelőjébe járok,és nagyon jó orvos,és egész tűrhető áron dolgozik.Alapos vizsgálat uh-val,elbeszélgetés 4000 ft. Sógornőmnek volt egy komoly nőgyógyászati baja,azt mondták,h. nem lehet többet gyereke.Orvost váltott,elment ehez a dokihoz,megműtötte,gyógyszereket írt neki,és 1 éven belül sógornőm teherbe esett a 2. gyerekével.Most 19 hetes terhes,és a fia után kislányt vár.

Akit nem ajánlok,sok sok rosszat hallottam róla:Dr. Juhász Péter.

A te dokidat csak hallomásból ismerem,de nem személyesen,nem tudok róla nyilatkozni.

2010. márc. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia, első vagyok. Átjárhatóságim volt, méhtükrözés (ezek laparoszkópos vizsgálattal, pici műtét), meg egy konizációm (méhszájból vett ki egy részt mert rossz lett a rákszűrésem). Majd most ha megjön, fogom keresni az inszem miatt, remélem nem lesz akadálya, és pár héten belül meg is lesz...


2,5 éve próbálkozunk, nekem endometriózisom van, a páromnak nem valami mozgékonyak a cuccai. Szóval ennyi. Szerintem keresd bátran Feketét, biztos vagyok benne, hogy Te is elégedett leszel!

2010. márc. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Tegnap voltam Dr. Feketénél. Én nagyon meg vagyok elégedve vele. Korrekt és kedves volt. "Sajnos" elég sokszor kell még találkoznom vele, mert gondok azok vannak.


De bátran tudom ajánlani mindenkinek!

2010. márc. 2. 21:00
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia,

megkérdezhetem, hogy a konzultációért mennyit kért?

2010. márc. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!